Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket idegesítene ha a...

Titeket idegesítene ha a családtagok közül valaki utánozna? Van olyan személy az életebe akivel folyamatosan versengsz?

Figyelt kérdés

A dolog nagyon egyszerű de annál inkább idegesítőbb.

Vannak olyan "családtagok" akik állandóan utánoznak, és rendesen fáj nekik ha a másiknak jobb!

Pl: ha én megyek nyelvtanfolyamra, akkor az a másik illető is észbe kap hogy hujujhujujuj neki is jó lenne egy nyelvvizsga és akkor spurizik ő is tanfolyamra.

Nekem sikerül elsőre!! (német felső) Neki meg az eszperantó alap nem sikerül már 3.szorra sem. De már tagad mindent, az állítja hogy fél éve nincs eredmény!! :D Szerintem a pofájáról lesülne a bőr ha megtudnám hogy neki 3.szorra sem sikerült.

Ha én megyek dolgozni, abbahagyom a sulit, akkor ő is megy dolgozni és ő is abbahagyja a sulit!!

Egyébként a barátom tesójáról van szó.

Barátomnak veszek szülinapjára kb 10.000 ft értékű ajándékot mindennel együtt (torta plusz ajándék)

Ők meg a szülinapja után 3 nappal beállítanak egy 1500 ft értékű hamisított adidas pólóval és azt mondják hogy milyen drágán vették, volt vagy 8 ezer de a biléta érdekes módon nincs rajta.

Ha én sütni tanulok, akkor ők is, és direkt többet és többet csinálnak, szinte már heti 3-4 szer, már dobálják ki az ablakon mert senki nem eszi, de ők huuh de ügyesek.

Aztán volt olyan, hogy párom szobájában felmostam a padlót, mert a tesója lesz*rta hogy fél cm por áll rajta. Én meg nem vagyok ott nálunk csak nagyon ritkán, de már nem bírtam nézni.

Aztán ők még aznap este direkt felmosták utána újra, ráadásul valami büdös löttyel, és mondták is az anyjuknak, hogy én minek mosok ott fel, talán azért mert azt hiszem hogy ők nemtudnak felmosni?? Hát inkább ne is mondjam hogy milyen putri az egész házuk.

Aztán ők soha sehova nem mennek egyedül, még egyetlen egy felsőt sem vett a csaj magának egyedül pedig 24 éves.. Ha mennek is az anyjukkal. De mikor meglátták hogy én kocsival közlekedem a faluban, hát ette őket a sárga irégység, és lám ők is kiálltak kocsival és el tudtak menni vele, megmutatták hogy hujujuj de ügyesek ők is tudnak vezeteni.


Szerintetek nem idegesítő az ilyen ember? Aki ennyire utánozza a másikat? Meg milyen már hogy utána direkt átmossa ő is a padlót??


2011. ápr. 9. 17:41
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
pedig a pároddal megkapod a családját is és a testvérét is, ahogy írsz nagyon olyan érzést kelt, hogy sokkal jobbnak gondolod magad nála, miért versengeni? nem lehet egymás mellett elférni? miért akkora nagy baj, ha ő is elmegy nyelvvizsgára, s miért kell lenézni ha nem sikerül 3.ra? okoskodás... inkább azt venném én okoskodásnak, ha a testvérem barátnője (ritkán) jön s felmossa a földet, mert jaj de szúrja a szemét, ugyanmár, eltúlozod
2011. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem túlzom el! A drága hugicáknak soha eszükbe nem jutott volna hogy a párom szobáját kitakarítsák, pedig a két szoba ott van egymás mellett. Gépeni bemennek akár órákra, ott szórják el a hajukat, ha betegek, influenzások belefekszenek az ágyába és ott tv-znek, de soha fel nem mosna vagy ki nem rázná/szellőztetné maga után a gethes takarót én meg már abba nem fekszek inkább bele. Sőt párom sem szereti mikor összekörömlakkozák az asztalát, kifogyasztják a patronját, mindnét elszedik, a gyógyszertől kezdve az ollón át a törölközőig mindegy hogy mi az de használják, a távkapcsolót is eltörték stb... Sorolhatnám. És ennek ellenére soha nem tesznek rendet nála. örültem is mikor felidegesítettem őket azzal hogy összetakarítottam a párom szobáját. Egyébként arra is halálosan féltékenyek hogy én vezethetem párom bmw-jét ők meg nem. Mintha nekik minden alanyi jogon járna.
2011. ápr. 9. 18:51
 23/34 A kérdező kommentje:
Van egy közös kutyánk is. (mármint egyém és a páromé) És ők így családosutul, 6an, már nem egyszer kimentek a faluba és sétáltatták a kutyát. Na most képzeljétek már el azt a jelenetet hogy egy egész család sétáltat egy kutyát. Szerintem röhej :D:D
2011. ápr. 9. 18:52
 24/34 anonim ***** válasza:
Engem az is idegesítene ha a családtagok közül valaki leszopna.
2011. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Hát te elég idióta vagy.
2011. ápr. 9. 18:55
 26/34 anonim ***** válasza:
Miért ne sátáltathatna egy család egy kutyát vagy többet mi is megtesszük,kezd olyan érzésem lenni,hogy neked súlyos problémád van.
2011. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

6an egymás mellett az út közepén a kutya meg megy összevissza, azt sem veszik észre hogy már 2 kocsi áll mögöttük és dudál mert annyit kacarásznak a kutyán. tiszta idill :D Hát ha szerinted ez nem vicces akkor biztos te is csinálsz hasonló agyament dolgokat.

meg amúgy az az érdekes, hogy otthon a kutyájuk a szarban áll télen-nyáron, le van fogyva, le se sz*rják, de a párom és én kutyánkat meg annál inkább babusgaják. Pedig már egy 2.5 éves kutya.

2011. ápr. 9. 19:00
 28/34 anonim ***** válasza:
Te vagy sajnos agyament,biztos fáj hogy párodnak van családja,és itt te vagy aki irigy és féltékeny,egy rossz szót se szólsz rájuk ugye?Egyfolytában csak őket mocskolod itt,te talán Teréz anya vagy,szerintem nem.Amit te csinálsz az is idegesitő...
2011. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

miért is kellene rendet tegyenek? párod nem tud takarítani?


az a röhejes, hogy feljőssz ide lelket kiönteni, mert itt biztos akad 1-2 aki a hugit elszapulja s nőhet majd a májad, hogy te milyen jó vagy, meg drága, meg kedves, meg minden. Nem tudom mennyi idős lehetsz de 15-nél nem hiszem, hogy több vagy s a kirohanásoddal itt magadat minősíted, párod nem választotta a családját, hanem ez van neki, másnak is van olyan családtagja aki nem teljesen normális, de te sem vagy tökéletes. Inkább barátkozz a hugival, az több hasznodra lesz

2011. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

sztem annyira szegények, és nyomorultak, h 1000-rel irigykednek rád, főleg, ha még rá is teszel pár lapáttal, és mindig drága, szép cuccokban jelensz ott meg.

irigyek rád, és vlsz csodálnak is, m hasonlítani akarnak hozzád.

velem nem családtag, hanem volt párom nője csinálta ezt.

olyanra festette a haját, mint az enyém, ha vettem pl. 1 új kardigánt, ő is szaladt, és vett olyat más színben, ha készült rólam 1 fénykép, hasonló pózban csinált magáról...ha tanultam sütni, őis, ha rajzoltam v.mit, ő is, ha elmentem strandra őis...

irigykedett rám, és úgy próbálta ellensúlyozni, h azzal hencegett, neki az apja milyen drága cuccokat vesz, olyat, amit csak kevesen engedhetnek meg maguknak, és h aki nem gazdag, az nemis ember..

dühöngtem, és bosszankodtam, de mostmár csak nevetek rajta, m rájöttem, igazából hihetetlenül boldogtalan, és csak eszi a penész...m az én apám elmegy velem horgászni, + tanít festeni hétvégéken, hétközben + együtt nézzük a focit a tv-ben...az ő apja + hazajön 2hónaponta külföldről, vele van fél napot, és nem bírja tovább elviselni.

az én anyámmal mindenről lehet beszélgetni, és jóarc, az ő anyja pedig 1 rossz jegy miatt összeveri, és örökké eltiltja a barátaitól.

a "barátai" 1mást kibeszélő kis p*csák...és hiába vannak 10-en, nekem van 3 igaz barátom, akik normálisak.

sztem itt is ez lehet, h te sokkal jobb helyzetben vagy náluk, és nem tudják +emészteni.

példaképnek tartanak, ugyanakkor irigyek, és talán utálnak is egyben.

nehéz ezt mondani, de ne foglalkozz velük, képzeld magad a helyzetükbe, talán úgy könnyebb.

ha pedig sehogy nem megy a dolog, ritkábban menj a párodékhoz, inkább sétáljatok helyette, v. legyetek nálatok.

2011. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!