Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet bocsátan...

Szerintetek meg lehet bocsátani a megcsalást egy 17 éves házasságban?

Figyelt kérdés
Férjemnek volt évekig tartó "szexuális" kapcsolata.
2011. ápr. 12. 12:31
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
85%

Úristen, dehogy bocsájtanék meg!!


Még egy alkalom után is repülne, nemhogy akkor, ha több évig megcsalt.


Hazudott neked, átvert, és ahelyett, hogy a családjával, gyerekével lett volna, elment a szeretőjével d.gni.

Ezek után, hogy lehet kérdéses, hogy visszafogadod? Hozzá sem tudnék nyúlni.


Ja és eléggé naiv lehetsz, ha évekig nem vetted észre a megcsalást. Ezután is simán el tudja veled játszani és valószínűleg meg is fogja tenni. Az ilyen férfiak sosem változnak meg.

2011. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
84%
Bocsánat, nem még, hanem "már"
2011. ápr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Kívánom mindenkinek, hogy ne kerüljön hasonló helyzetbe! De abban is biztos vagyok, hogy akik itt annyira határozottan dobnák a férjüket hasonló esetben, szerintem máshogy gondolkodnának akkor, ha tényleg megtörténne. Mindig egyszerűbb a pálya széléről kiabálni, mint a pályán játszani! Ettől függetlenül köszönöm mindenkinek a véleményét!
2011. ápr. 12. 13:55
 44/54 anonim ***** válasza:
94%

Jó, hát ha te már eldöntötted, hogy megbocsájtasz neki, minek kérdezel meg másokat?

Akkor fogadd vissza és kész.


Csak aztán ne csodálkozz, ha egy év múlva megismétlődik a dolog.


Ja és csak mondom, hogy engem is csaltak már meg, és képzeld kidobtam az illetőt. Igaz, gyerek nem volt, de több évig együtt voltunk. Szóval nem csak úgy dobálózom a szavakkal.

2011. ápr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha megbántottalak, nem állt szándékomban. Egyébként még nem döntöttem véglegesen, csak inkább afelé hajlok, hogy próbáljuk újrakezdeni tiszta lappal. Azt gondolom, attól még érdekelhet az, hogy mások hogyan viselkednének ebben a helyzetben...
2011. ápr. 12. 14:06
 46/54 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem bocsátanék meg mert évekig tartott és abban már van érzelem is.
2011. ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 13:19!

Én mindenképpen a férjet okolom és az nem mentség hogy ha te nem adod meg majd megadja más!

Ne az én véleményemet elemezd!

Én biztos hogy nem tudnék túllépni ezen!

Tehát én itt lezárnám az tuti de akinek igy is jó annak hajrá!

Szerintem ő már igy is ugy is eldöntötte hogy marad és nem igazán érdekli hogy hülyét csináltak belőle évekig!

2011. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
76%

Ezek szerint a férjed bármit is csinál neked nyelned kell!!!

Ja értem

2011. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
94%
Én sokáig próbáltam, de nem tudtam megbocsájtani. A férjem évekig csalt, sejtettem, csak én a homokba dugtam a fejem, mert nem volt tökéletes a kapcsolatunk. Mégsem tudtam feldolgozni, válás lett belőle.
2011. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
Aki eveken at csal, az tuti, hogy nem szeret. Egyszer ha megbotlik, meg oke, de evekig csal es te beveszed, hogy ez megbocsathato, hisz csak testi kapcsolat volt? Ezzel az erovel barmit meg lehet magyarazni. Es meg teged tuntet fel hibasnak, hogy kisebb az igenyed. Ez nem lehet ok. Ha meg annyira nem igenyelted a szexet, van ket keze. Nekem is van olyan, hogy a parom nem igenyli, en meg igen, megsem csalom meg, de ha nagyon muszaj, tudok segiteni magamon.
2011. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!