Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet bocsátan...

Szerintetek meg lehet bocsátani a megcsalást egy 17 éves házasságban?

Figyelt kérdés
Férjemnek volt évekig tartó "szexuális" kapcsolata.
2011. ápr. 12. 12:31
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
89%

"Jó, hát ha te már eldöntötted, hogy megbocsájtasz neki, minek kérdezel meg másokat?"


Tippelek: érdekli mások véleménye is? (Ha valaki azért kérdez, mert nem tud dönteni, az is megkapja a magáét valakitől, aki tud dönteni, az is, legfeljebb mástól. Itt senki sem lehet jó úgy, ahogyan van? Nem szükségszerű, hogy azért tegyünk fel egy kérdést, mert nem tudjuk a választ. Lehet, hogy tudjuk, csak kíváncsiak vagyunk rá, hátha másoknak más válasza van ugyanarra. Ami esetleg, de nem biztosan befolyásolhatja a mienket. Ez szerintem nagyon is hasznos, tanulási hajlandóságot mutató hozzáállás.) :)

2011. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
56%

Eldöntötte!

Mert hiába írja itt mindenki hogy ő biztos nem folytatná tovább őt ez nem igazán érdekli mert szerelmes sőt még ezek után is elhiszi amit hazudnak neki és azt hiszi hogy még mindezek után is boldogan élnek míg meg nem halnak és hogy évekig csak egy kis véletlen volt hogy igy megalázták..

Hát ez nagyon durva!

Lehet hogy érdekli a véleményünk de nem foglalkozik vele mert szerelmes!

És aki szerelmes annak bármit be lehet magyarázni!

Lefogadom hogy több nője is volt a férjének és ezután is ez lesz!

Nekem is van ilyen ismerősöm és elmondanám hogy nem változik annak ellenére hogy van barátnője és állítólag szerelmes évek óta csalja!!!!

2011. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
Rendben. Igazad van. Miért zavar ez Téged? Engem nem zavar. Mindenki úgy éli az életét, ahogy neki jó, ha azzal nem bánt másokat. A kérdező engem ezzel nem bánt. :)
2011. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:

Én biztos nem tudnám elfelejteni, hogy megcsaltak, max. megbocsátani. A férjem szerintem nem tudna soha megbocsátani, eléggé sértődékeny.

Nekem volt egy nagyon rövid ideig tartó kapcsolatom mellette, 36 év házasság után mivel eléggé elhidegültünk egymástól az Én makacsságom miatt és emiatt sokat veszekedtünk, ezért menekültem az első szembejövő karjaiba, akiben pedig pár hét után nagyot csalódtam. De nem tudom az illetőt elfelejteni, vagyis azt az érzést amit Tőle kaptam, mert nem is emlékszem rá, hogy mikor éreztem ilyet utoljára. Orvoshoz is járok emiatt kezelésre, de még nagyon friss a dolog. A párommal próbálom a dolgokat rendezni helyre tenni.

2019. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!