Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet bocsátan...

Szerintetek meg lehet bocsátani a megcsalást egy 17 éves házasságban?

Figyelt kérdés
Férjemnek volt évekig tartó "szexuális" kapcsolata.
2011. ápr. 12. 12:31
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
71%
Az évekig tartót nem tudnám megbocsátani. Még azt is nehezen veszi be a gyomrom, ha egyszeri eset, de az eszemmel tudom, hogy mindenki hibázhat, és megérdemel még egy esélyt. De ha évekig csinálná a hátam mögött, akkor a kapcsolatunk lótúrót nem ér. És mivel nekem is csak egy életem van, mennék, keresnék olyat, aki talán nem csap be ennyire durván.
2011. ápr. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
59%
Hm.. Hát ha neked is van részed abban, hogy másfelé kellett kielégíteni a nagyobb szexuális étvágyát és ha úgy érzed, hogy különben társad volt és szeretett, akkor adhatsz még egy esélyt neki. Bár nagyon csúnya (és akkor még finoman fogalmaztam) dolog volt a részéről és a te füledben is örökre ott lesz a bogár, azért 17 év, az 17 év. Van gyereketek?
2011. ápr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2011. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
62%
Ha mások az igényeitek, megint meg fogja tenni.
2011. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
61%
Talán igen,ám nagyon nehéz lehet.Számomra,ami évekig tart-még ha én nem is érzem azt,hogy kevésbé szeretne,és érzelmileg semmi nem változna-NEM lehet pusztán szexuális jellegű(38 éves vagyok,házasságban élek,egy 19 éves,és egy 3 éves gyerekünk van).Egy-két futó kalandot én biztos,hogy megbocsájtanék(bár eddig erre nem volt szükség,mert-tudtommal-nem lépett félre),de ez már keményebb dió...
2011. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:
Igen, van gyerekünk. Imádják egymást, a férjem tényleg egy mintaapa. A kapcsolata még a kisfiunk születése előtt lezárult. Úgy érzem, hogy tényleg megbánta, mint mondja, könnyelmű volt és csak most érzi igazán, hogy nekünk életünk végéig együtt kell maradnunk...
2011. ápr. 12. 12:49
 17/54 anonim ***** válasza:
40%
Én nő vagyok 15 év házassággal. Nálam mint nő a szex a szerelem egyik kifejezője. Mivel nagyon szeretem a férjem, ezért igénylem minden nap vele a szexet,mert az is egy formája - a legintimebb - a szerelem,odaadás kifejezésének. Szóval azt nem értem, hogy ha szeretitek egymást őszintén, akkor hogy-hogy nem kívánod? Ha tényleg nem vagy együtt vele, akkor én őt meg tudom érteni, viszont nem élnék vele tovább együtt. Szerintem nálad tudat alatt már megszünt ez a kapcsolat. Egy dolog, hogy "működik egy házasság" és egy másik dolog az, hogy boldog.
2011. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
69%

Akkor meg bocsáss meg neki. Ő is megérdemel még egy esélyt. Hülye volt, de ha tényleg helyre akarja hozni, akkor adj neki erre lehetőséget.

Hiszen ha nem mondja el, sosem tudod meg.

És ha nem érdemelt még egy lehetőséget, akkor is elmondhatod, hogy te mindent megtettél.

2011. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk is ez a felállás, hogy nekem elég a kevesebb szex, de mi megbeszéltük, hogy ha a férjem úgy érzi neki több kell, akkor előtte megbeszéljük, hogy miben tudunk még változtatni. Eddig mindig meg tudtuk oldani a különböző temperamentum miatt fellépő feszültéseket. Soha nem tudnám neki elnézni, hogy ha félrelépne, még akkor sem, ha nekem is volt benne részem, mert én más dolgokat nézek el neki. Szerintem az a minimum, ha valami gondom van, akkor előtte szólok, jelzek. Ami pedig évekig tartó szexuális kapcsolat az tuti nem csak az volt. Én elválnék, mert soha nem lesz már minden a régi és csak felőrlődik előbb utóbb a kapcsolat. Viszont soha nem késő újrakezdeni mással.
2011. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
18%

na látod, te is leírod a lényeget !!

ha csak sex volt, de az érzelem csak veled maradt, akkor nincs gond, teljesen természetes ! de ha érzelmileg is megcsal, az már más persze

2011. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!