Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet bocsátan...

Szerintetek meg lehet bocsátani a megcsalást egy 17 éves házasságban?

Figyelt kérdés
Férjemnek volt évekig tartó "szexuális" kapcsolata.
2011. ápr. 12. 12:31
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem, mielőtt ez velem megtörtént, és is határozottan és kategorikusan kijelentettem volna, hogy egyérterműen VÁLÁS. De ha az ember belekerül a helyzetbe, és tényleg úgy érzi, hogy szeretik egymást, vannak közös céljaik, örömük a közös gyermekben, akkor más megvilágításba kerül a szitu...

Egyébként érdekes módon az én szexuális étvágyamra ill. hozzáállásomra is pozitív hatással volt ez a dolog, azóta sokkal jobban kívánom én is a sűrűbb szexet..

2011. ápr. 12. 12:55
 22/54 anonim ***** válasza:
80%

17 éve vagyunk házasok.

Nálunk is az a helyzet, hogy a férjem sokkal gyakrabban igényli a szexet, mint én.

Nézd, én azt mondtam, hogy szívesen lefekszem vele gyakrabban és jól is esik, de ne várja el tőlem, hogy minden egyes alkalommal elélvezzek. Erre sajnos képtelen vagyok.

Ebben maradtunk és így működik a dolog.

:-)

2011. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
56%

CSak szex volt....Hát akkor is éveken keresztül.....

Ha te tudsz azzal a tudattal együtt élni,hogy egy másik nö után meléd bújt,meg......Hát ....

Mink 12 éve vagyunk együtt ebböl 5 év házasság.Persze hideg meleg egyben.de,ha ilyen dologra fény derülne nem tudnék mellé feküdni még egyszer az biztos.

Öszintén.Nem fogod magad elött látni,hogy mással volt???

Hogy derült ki????

2011. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
58%
Sajnàlom, hogy ez történt veled. Viszont legyünk õszinték, te sem foglalkoztàl igazàn a férjeddel. Ezt nem értem, ha te is szereted nagyon, hogy nem kerested vele a testi kapcsolatot? Talàn veled van a gond, hogy nem igazàn mélyen szereted. Itt neked kell döntened, hogy tovàbb tudsz- e lépni ezen a megcsalàson és többet törõdsz a férjed igényeivel is.
2011. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
82%
Meg lehet. Kérdés, hogy mennyire akarod neki megbocsátani, megérteni őt? Ha nagyon akarod, akkor menni is fog.
2011. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
38%

Megbocsátanék.

És gyakrabban szexelnék vele ezentúl.

:-)

2011. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
76%
Az nem mentség hogy neki nagyobb a sexuális étvágya!Ha igazán szeretne nem tette volna meg!
2011. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanmár dehogy bánta meg!Ha évekig hazudott neked szerintem most is simán a képedbe hazudik!Nyilván nem akar elveszíteni de lehet hogy még mindig van neki valakije vagy egy másik!!!

Aki 1x igy átvert az később is átfog!Ne bizz meg benne!

2011. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
76%
Egye meg amit főzött!
2011. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
58%

Meg ne próbáld!Ha eddig jóvolt ezután mégjobb lesz!!

Ha csak téged szeret pláne.Nem kopott az avval csak acélosodott!

2011. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!