Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor, és hogy mondjam el a...

Mikor, és hogy mondjam el a barátomnak, h én a szüzességemet a házasságig szeretném megtartani?

Figyelt kérdés

A döntésemre való megjegyzéseket légyszi most hanyagoljátok, csak az válaszoljon, aki tud a kérdésre.

Csak pár napja vagyunk együtt és erről még nem esett szó. Tudom, h ezzel elég extrém eset vagyok, és szeretném, ha időben kiderülne, tehát azt gondolom, már most el kell mondanom neki!? De hogy? Egyszerűen csak jelentsem ki, mint tényt, vagy mondjam azt, h „most mondok vmit, de nem kizárt, h szakítasz velem miatta”? Hogy csináljam?

Köszönöm

19L


2011. ápr. 13. 06:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
83%
persze hogy képtelen sok nő a hüvelyi orgazmusra mert elhiszik hogy ez az ő hibájuk és beletörődnek a sorsukba.addig kell keresni amíg meg nem találod azt a pasit aki el tud juttatni az orgazmusig.
2011. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Ha ezt az elején közlöd, 100-ból 90 pasi azonnal ott fog hagyni. A maradék 10-ből 9 pár hónapig várna rád, abban bízva, hátha átértékeled a szüzesség-kérdést. 1 pedig megvárna (talán). Szóval ne kergess nagyon hiú ábrándokat, mert ez a kőkemény valóság.
2011. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

A szex hozzá tartozik egy kapcsolathoz, nem kell az első héten megtörténnie, de ha valakivel együtt vagy és szereted akkor vágyni fogsz rá és ő is rád. Éreztél már ilyet?

Ilyenkor te képes lennél elutasítani? Ez nem egy bűnös rossz dolog, vagy nem tudom mit gondolsz és miért váratnád évekig szerencsétlent. A szex is olyan mint az ölelés, a csók, teljesen normális és alap egy jó kapcsolatban. Ha ezt te nem akarod megadni annak akit szeretsz akkor veled marha nagy gondok vannak, és várj még a kapcsolatokkal addig amíg rá nem jössz ezekre.

2011. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Hogy alakulnak a dolgok?
2011. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
elmondtam neki. Azt mondta ő nem így gondolja, de nem ezt tartja egy kapcsolat alapjának. Azóta nem beszéltünk róla. nem tudom mi lesz......
2011. ápr. 16. 14:50
 36/40 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Jársz templomba? Ismerkedj ott sz.tem, biztos van olyan fiú/férfi aki ugyanígy gondolkodik. Milyen vallású vagy?
2011. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
1000% hogy katolikus
2011. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
nem tudom olvasod e a hozzászólásomat, nem tudom azóta beszéltetek e, nem tudom hogyan alakultak a dolgok de ha szeretnéd és megosztod, szívesen elolvasom
2011. jún. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
elmondtam neki, elfogadta. Azóta rengeteget beszéltünk róla,és mindig azt mondja, h nem is engedné h odáig jussunk, mert tudja, h nekem ez fontos. Volt, h eléggé belemelegedtünk és ő állította le, h nehogy a közelébe kerüljünk h megtörténjen. Lehet h csak a pasik 1 százaléka ilyen, de ő szeret és tiszteli a döntésem. most jöhetnek a "hülye kis naiv" hozzászólások de én megbízom benne és elhiszem, mivel az életben is bizonyította, h én fontosabb vagyok neki
2011. júl. 1. 09:35
 40/40 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ha két hónap alatt oda jutottatok hogy neki kellett leállítani téged, akkor nem tudom hogy fog sikerülni a terved. Szerintem te sem gondoltad hogy ez ilyen lesz. Nem baj,lehet hogy nem bírjátok ki, a lényeg hogy legyetek boldogok ha együtt maradtok.
2011. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!