Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm a lányokat is...

A barátnőm a lányokat is szereti, emiatt tönkremehet előbb-utóbb a kapcsolatunk? Mikor jön rá majd megint az a szakasz, mikor elege lesz a férfiakból?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 éve vagyok együtt, én 26 vagyok, ő 23. Tudom, hogy szeret, meg minden, már együtt is lakunk, de ott van az a dolog..

Régebben volt barátnője (nem, nem írtam félre), meg voltak testi-lelki jó barátnői. Már az elején ezt elmondta, magamban kicsit kiborított, de már túlléptem ezen. Szépen elvoltunk, de az utóbbi időben megint furcsa lett, alig akar velem beszélgetni, nem ég már olyan tűzzel irántam, pedig alapból nagyon szenvedélyes lány. Arra gondoltam, hogy talán egy csajjal kavar. Van egy barátnője, ő is egyetemista és feltűnően kedves vele, ha ő is ott van, akkor nem is figyel arra, amit én mondok. Igazából elegem van ebből, minden barátnőjét jobban tiszteli nálam. Erről már volt szó a kapcsolatunk alatt, mondta, hogy engem szeret, én olyan srác vagyok, akit különlegesnek és értékesnek tart, nem fog megcsalni, nem megy vissza a volt barátnőjéhez sem. De valahogy mindig bennem van az, hogy mi van, ha én csak egy próba vagyok neki, "normális" életet akar mellettem. A volt barátnőjével is folyton beszél, a csaj még mindig nyomul, meg egyszer láttam egy msn beszélgetést, hogy a csaj írta, hogy nagyon hiányzik neki. Én nagyon szeretem Őt, annyira gyönyörű, csinos, érzéki, különleges, de ez a szabadelvűség megőrjít. Benne van a vérében ez a menni akarás vagy én nem tudom, de néha olyan dolgokat csinál, ami nem egy komoly emberhez méltó. Mit tegyek? Félek, hogy kezd engem megunni, mert rájött, hogy mégsem férfi kell neki. Nem akarok és nem is tudnék nála jobbat találni, nagyon szeretem, tökéletes. Tanácsoljatok nekem valamit vagy írjátok le a véleményeteket, mert eléggé össze vagyok zavarodva és bevallom férfiasan, félek.

26/F


2011. ápr. 14. 14:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:49


Nem azért de, ez a földhözragadtság..


Így tuti nem lesztek sokáig együtt, magamra emlékeztetsz részben.


Én is évekig lebuuziztam azokat akik szeretik a prosztata masszázst mindaddig amíg ki nem próbáltam..



Én csak azt javaslom neked, hogy ne a "szentírásnak" megfelelően próbálj élni, mert azt is nagy valószínűsággel csak képmutatásból írták.


Próbáld ki, és vond le a tanulságot, mikor próbálnád ki ha nem most?


Egyszer élsz!

2011. ápr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%
Ja meg mégvalami, nem attól lesz valaki a társad, hogy jó vele a szex, ennyi erővel minden krvát feleségül vehetnél akivel jó volt.
2011. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mit próbáljak ki? Kár itt írogatnom, úgy látom, nem kapok értelmes tanácsot. Ez a dolog NEM arról szól, hogy de frankó, hozhatunk még egy csajt a házhoz. Egyrészt nem érdekel, másrészt normális kapcsolatot akarok a BARÁTNŐMMEL, harmadrészt a barátnőm sosem csinálná hármasban, mert nem vonzza a dolog.
2011. ápr. 14. 15:00
 14/23 anonim ***** válasza:
77%

Azt kéne kideríteni szerintem, hogy milyen téren vonzódik a lányokhoz. Ha testi, akkor van baj, de az is lehet, hogy csak nem szoktatok még össze az ágyban. (nekünk a férjemmel 5 év kellett erre)

Ha lelki, akkor lehet, hogy összekeveri az erős szeretetet a szerelemmel. 2 barátnő nagyon érdekesen tud egymáshoz illeszkedni, szerintem ezt a pasik soha nem érthetik meg.

Beszélgessvele, van-e valami, ami hiányzik a kapcsolatotokból, ilyesmi.

Amúgy bitang rossz érzés lehet, hogy nem csak a pasikra kell féltékenynek lenned, megértelek!

Az, hogy nem ég olyan tűzzel irántad, még nem jelent bajt. 2 éva alatt a tűz elalszik, csak parázslik. Ez nem baj, csak furcsa, ha nem egyszerre történik a két félnél.

2011. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%

Nézd!


Két eset lehetséges.


Vagy elfogadod, hogy mindkettőtöknek más a

"normális kapcsolat" és megpróbálsz azonosulni ezzel.


Vagy elhagyod a barátnődet, mert megváltoztatni úgysem fogod tudni őt, csak maximum saját magadat!



Ha azt hiszed megváltoztattad, az sem igaz,a vége mindíg csalódás, mert a másik önakarata mindíg erősebb, és előbb utóbb felszínre tör!

2011. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező márpedig, az hogy tökéletes a barátnőd, ebből látszik mégsem tökéletes, mégpedig egy elég súlyos "hibája" van. Nő vagyok megértelek, soha nem járnék mondjuk biszexuális férfival. Eleve az ilyet "elítélem", mert, aki azt sem képes eldönteni hova is vonzódik igazán, az nem olyan ember, aki mellett a biztonságra rátalálhatna a másik fél. Ülj le a barátnőddel nagyon komolyan elbeszélgetni, hogy akkor most ő szerelmet is képes érezni nők iránt, vagy csak testi vonzalom. Ez így tönkre fog tenni és fel fog őrülni téged, egyébként tényleg vicc az egész, hogy végre egy normális ép felfogású férfi, erre pont olyan barátnője van, aki nem is érdemli meg.
2011. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

ma 15:05



Ennyi erővel midnenki lehetne oylan mint te, mert aki nem olyan azt elítéled!


Egyrészt kit érdekel, hogy te elítéled, attól a biszexuálisok nem lesznek kevesebbek.


De te igen.

2011. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%

Lehet hülye hasonlat,d e szerintem találó..


Az emberek a szexet összekapcsolják a jó társsal a biztonsággal satöbbi, ha valaki valamit másképp gondol, akkor az már "Nem normális"


Ez olyan mintha valaki mindíg csak egy szakács főztjét akarná enni, és ha a szakács meghal akkor éhenhal a vendége is. Akkor ez lenne a normális?



Nem attól lesz valaki jó társ, hogy jó a szex vele, meg szerelmesek vagytok.

Ez ezeknél a dolgoknál sokkal többről szól szerintem.

2011. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
15:05-ös vagyok, nem kértem véleményt, de ha már nem bírtad ki, hogy ne köss bele a válaszomba, elmondanám, hogy idézőjelbe raktam, nem szó szerint kell érteni, hogy legszívesebben kiállítanám az ilyen embert a piac közepére és kővel dobálnám. Azt jelenti, hogy az egészséges ember igenis hetero, de ha nem is az, akkor se egy másik embert hülyítsen, hanem döntse el mit akar...
2011. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
54%

Elmondom, hogy ez nálam hogy működik, mert én is biszexuális vagyok.


Először is, a többség itt hülye, mert az, hogy valaki biszex, nem azt jelenti, hogy egy menage a trois is bejön neki.


Velem ez úgy van, hogy ha beleszeretek valakibe, akkor nem a nemét nézem, hanem azt, hogy milyen ember. Szóval ez nem ilyen váltakozó dolog, hogy most férfit kívánok, most meg nőt. Ha elhagy akárkiért, nem azért fog elhagyni, mert férfi vagy. Hanem azért, amilyen vagy.


Hiányozni meg olyan ember is tud, akibe nem vagyok szerelmes.


Egyébként azt írtad, 2 éve vagytok együtt. Általában 2 év, mire a rózsaszín köd elpárolog.

23/L

2011. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!