Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám felnyitni a...

Hogyan tudnám felnyitni a kívülállók szemét h nem vagyok egy szemét unoka?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak,anyukámmal élek. Csak az apai nagyszüleim élnek. De nem látogatom őket,mert nem szeretem őket. Gyűlölöm h elmondják anyukámat mindenféle mocskos nőnek,mert elvált apukámtól aki gépezik és iszik.

Folyton megkapom az utcájukba lakó ismerősöktől h mekkora szemét vagyok,h nem találkozom velük. Mert a nagyszüleim mindig sajnáltatják magukat h nem értik miért nem keresem őket.A mostani dologgal viszont nagyon messzire mentek. beszéltek a tanárnőmmel(a tanárnő testvére ott lakik ahol a mamáék),h nem e tudna rám hatni h látogassam meg őket. És pénteken ofői órán elkezdtünk beszélgetni az egész osztállyal arról h mennyire kell szeretni a nagyszüleinket. meg h milyen lehet aza gyerek aki nem foglalkozik a nagyszüleivel. Nagyon rosszul esett amit a tanárnő mondott,meg amit a többiek is. kaptunk házi feladatot húsvétra,h irjunk fogalmazást a nagyszüleinkről. Óra után mondta a tanárnő h találkozott a nagyszüleimmel,és örülnének ha elmennék hozzájuk,és akkor legalább a fogalmazást is jól megtudom írni.

Én nem akarok menni,nem szeretem őket. Ha ott vagyok csak anyukámat szidják meg engem csicskáztatnak. Meg követelik h mondjam meg anyának h utálom és h apával és velük akarok élni.

Mindenki azt hiszi rólam h egy szemét unoka vagyok :(

12/L


2011. ápr. 17. 12:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha sztereotípiák alapján ítélkeznek, az igazság még jobban hat majd rájuk.
2011. ápr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!