Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kinek van igaza?

Most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Családom azt szeretné,hogy az egyetem elvégzése után menjek vissza lakni falura,mert akkor megint egyben lenne a család,mert nem szeretnék,hogy nagyvárosba keruljek.én ellenben mindig is nagyvárosi életre vágytem,életem eddigi részét falun éltem le,nagyon unalmas volt,egy kis falu,ahol szo szerint semmi sincs,egyeduli suorakozást csak a kutyám meg a macskáim jelentették.ezen szertnék változttani,szeretnék bérelni egy fovárosi kis lakást munka mellett,ezt a családom nem érti meg,mert nem szeretnék,hogy kirepujlek otthonrol.
2011. ápr. 19. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A te életed, a te döntésed.
2011. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A te életed, a te döntésed. Ne hagyd magad befolyásolni és egyébként is ezerszer jobb nagyvárosban élni. Van munkalehetőség (ha nem is sok, de a falunál ezerszer több) és egy fiatal számára, aki kezdené a jövőjét eléggé sokat számít, hogy az adott munkahelye helyben van, vagy félórákat kell utazni. Én mennék a városba. Városban születtem, ott is élek még mindig és tanúsíthatom,hogy nagyon jó :)
2011. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy ez a te életed - e, vagy az övék.
2011. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
utálok falun élni,nincs hova menni szorakozni,diákmunka szintén alig van
2011. ápr. 19. 15:34
 5/13 A kérdező kommentje:
gyerekkorom is teljesen unalmas volt,egyedul csak a macskáimmal m,eg a kutyámmal tudtam szorakozni
2011. ápr. 19. 15:35
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Falun születtem, ott is nevelkedtem. Az egyetem után viszont nagyvárosba költöztem. A szüleim a mai napig nehezen viselik el ezt, pedig több, mint 3 éve eljöttem már. Ők úgy tiltakoznak a döntésem ellen, hogy nem látogatnak meg.

De soha nem bántam meg. Ezerszer jobb itt lakni!

2011. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

18 éves korod után azt csinálsz amit akarsz.


Mikor végzed el az egyetemet? Ha még csak később, akkor otthon bólogass, persze-persze, majd meglátjuk, soká lesz az.


Egyébként nagyvárosban sokkal több munkalehetőség van.

A faluban ahol lakik a családod lehetne valamit csinálni? Mert ha nem tudnál a közelben elhelyezkedni, akkor vissza is kérdezhetsz, hogy mégis mi a fityfenének jársz egyetemre, hogy a diplomáddal a zsebedben nézd ahogy a határban nől a fű?

2011. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
most szeptemberben kezdem az egyetemet,munka szinte nincs,ha nem kezdesz el vállkaozni,nem sokra viszed
2011. ápr. 19. 15:43
 9/13 A kérdező kommentje:
bocsánat,vállalkozni
2011. ápr. 19. 15:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Menj a városba, nagyon jó lesz időnként hazalátogatni.
2011. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!