Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység= önbizalomhiány?...

Féltékenység= önbizalomhiány? Minden nőre féltékeny vagyok akire a párom ránéz.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem nagyon sokat kell tennem a külsőmért ahhoz, hogy úgy érezzem jól nézek ki. Sokszor a családtagok sem ismernek meg (távolabbiak, akikkel kb 2-3 havonta egyszer összefutok) mert ha csak itthon vagyok képes vagyok ellustulni és nem foglalkozni a külsőmmel, ha meg megyek valahova, mindig sokat készülődöm. Nem a sok smink, ami megváltoztat, mert csak szempillaspirált használok, hanem az összes többi kiegészítő. (alapozó, pír, szemöldökceruzázás, haj stb...)

Párom is azt mondja, hogy ő nem igényli, hogy mindig toppon legyek, ezért képes vagyok "elhanyagolni magam". Aztán a minap is egyik szomszédomhoz jött egy jó kocsival 2 csaj, és párom pont ment el tőlem, és ott nézte őket (igaz ő még sosem látta errefelé őket, én már többször is) és nagyon zavart hogy nézi őket. Kb míg be nem szállt a saját kocsijába addig. Nem vagyok én mindig féltékeny.. Általában akkor, ha nem érzem jól magam a bőrömben, vagy akkor ha a környékükre ismeretlen nők kezdenek járni. De egyébként párom is ha itthon van, képes napikig nem borotválkozni, aztán ha megy valahova akkor meg igen. 5 éve vagyunk már együtt.

Szerintetek önbizalom hiányom van, hogy gyakran féltékenykedem? Vagy normális az, ha a pasi, előttem megnéz másokat?


2011. ápr. 23. 11:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem kedves hanem tudják,hogy a drága ruhákban,

ha jól kinéznek akkor jómódú férjurat találnak maguknak!

2011. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

"Azt hiszik ezek a lányok, hogy csak a drága ruhákban lehet valaki szép?"

Ezt gondolod róluk, de magadról nem hiszed el, hogy a párodnak, akivel 5éve vagy együtt tetszel melegítőben is, és csak puccba vágva érzed jól magad.

Igen, önbizalomhiány.

2011. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Azért van a szemünk,hogy nézzünk vele.Természetes dolog,hogy mind a nők,mind a férfiak megnéznek mást,másokat is a párjukon kívül.Ez nem egyenlő a megcsalással,illetve nem is jelenti azt,hogy bárkinél is rosszabb,vagy kevesebb lennél.Ezt fogadd el!Te is szép vagy a párod szemében,nyilván az sem véletlen,hogy 5 éve Veled van már.

Arról meg,hogy mennyit adnnak a látszatra az ilyen nők,nekem is ugyanaz a véleményem,mint Neked,de ez az Ő életük,így csináljanak azt,amit akarnak!Ha Nekik elsőrendű a külső,a külsőségek,akkor tegyék,megtehetik.Másnak meg más a fontos.Ez ilyen.

2011. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiányod van. Legyél otthon is mindig csinos, akkor is, ha a párod azt mondja, "jó vagy neki" kinyúlt melegítőben is.


Amúgy csak mellékesen megjegyzem, hogy nem mindig azért bámulnak meg az emberek valakit, mert annyira tetszik nekik, elég az, ha valaki feltűnő. De a feltűnő még nem = a széppel.

2011. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben így van ahogy mondod. Féltékenység=Önbizalomhiány. Ám előfordulnak ilyen esetek is: Féltékenység=Bizalomhiány. Én is szoktam féltékenykedni, bár nem sokat. Önbizalmam, egóm az van bőven, még sok is. A páromban bízom is, de másokban nem. Nálam ez így működik.
2011. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy a páromban bizom, kb 80%-osan ha most értékelni kellene, de a nőkben nem. Én is inkább attól tartok, hogy valaki elszédíti. Bár nem olyan fajta ő, meg már lassan 30, de én meg még csak 21 vagyok. Jah és egyébként hogy ne gondoljátok, hogy ok nélkül vagyok féltékeny, azért a párom elég tehetős, és régebben sokan el akarták szédíteni, talán ezért is van még bennem ez.
2011. ápr. 23. 12:25
 17/21 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszolónak. Én is szoktam turiba járni, tudom hoagy vannak nagyon jó cuccok, ki lehet fogni. Jöv héten megyek és hozok valamit itthonra is :D
2011. ápr. 23. 12:25
 18/21 anonim ***** válasza:
Neked inkább meg kéne tanulni tisztelni a többi embert is... Milyen jogod itéled meg azt aki dréga ruhába jár? Ha neki úgy jó? Hisz nem is ismered...
2011. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Itt főleg az a baj, hogy mindent MÁSOKNAK csinálsz. Azt hordod, amit a pasid mond, az utca népének öltözöl ki.

Utóbbi nem baj, én is sminkelek, akárhova megyek, de ha sokáig nem mozdulok ki itthonról, akkor sem hanyagolom el magam, mert tartozom az igényességgel MAGAMNAK. Nem a pasimnak (hisz nincs is), nem a plázamacáknak (hisz nem érdekelnek), hanem magamnak.

Csak azért, mert a párodnak nem igénye, hogy toppon legyél, neked még lehet. És a "top" nem azt jelenti, hogy tűsarkúban meg tapinaciban riszálsz egész nap, hanem hogy szeretnél magadnak tetszeni.

2011. ápr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

igen, önbizalomhiányod van.

és igen, minden pasi megnézi az ilyen csecskidobós, miniszoknyás retkeket. a kérdés az, hogy milyen célzattal nézi meg őket... például az én férjem legfeljebb azért vet rájuk néhány pillantást, hogy utána kiröhöghesse őket...velem együtt.

2011. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!