Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Selejtnek tart a családom....

Selejtnek tart a családom. Hogyan legyek más?

Figyelt kérdés
Mindig visszahúzódó voltam, és ez 22 éves koromra sem változott. A család szinte összes női tagja ennyi idős korára már megtalálta azt a férfit aki a gyerekeik apja lett, férjhez is mentek. (Egyedül az anyukám volt aki 34 évesen szült)Még soha sem volt komolyabb kapcsolatom. Már a 19 éves unokahúgomat is arról kérdezik hogy mikor lesz az esküvője a barátjával. Rólam meg már letettek, hogy valaha is legyen. És sokszor úgy érzem talán igazuk van. Annyira el tudok szomorodni mikor ők is így állnak hozzám...Hogyan tudnék megváltozni? Vagy ennyi idősen már késő?
2011. ápr. 25. 23:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%

nincs késő. fiatal vagy.am meg irigyek, mert nekik hiába is szépítjük el lett b.va az élet. 21-22 évesen házasság meg gyerek?? minek?? semmi szabadság meg szórakozás?? örülj h szingli vagy.. a 19 éves csajnak meg előre is részvétem..

majd megtalálod az igazit..nem 70 éves vagy h késő legyen.. -.-

2011. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, nem neked kell megváltoznod. Főleg ma, amikor már egyenesen ritkaság számba megy, ha valaki ilyen fiatalon házasodik. Ne törődj velük, hülyeségeket beszélnek, nem leszel rossz ember attól, ha nem felelsz meg egy irreális és felesleges elvárásnak.
2011. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Durva, hogy a 19 éves húgodat már az esküvőről kérdezik. 22 éves vagy könyörgöm, fiatal felnőtt, ráérsz 5-6 év múlva megállapodni. Elég gáz a családod felfogása. Nem a középkorban vagyunk, ahol 15 évesen szültek a nők.
2011. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Csak irigyek rád, mert bekapták a legyet aztán akkor már össze is házasodtak!!! Atyaég, 22 évesen kezdődik az ÉLET meg a bulik.. Házasság ennyi idősen..nem normálisak..
2011. ápr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis késő !

Az a baj, hogy nyomást tesznek rád, ezért elkezdessz agyalni meg minden, amik miatt még nehezebben állsz a témához.

Elnyomnak, leírnak, ne hagyd. Hagyd a magad útját járni ezen téren, és amikor kész vagy rá akkor kész leszel és megtalál a szerelem és kész. :-)

Engedd el magad mellett ezeket a szövegeket, és ne is agyalj rajtuk. Én is szerény voltam, és épp 23 évesen talált meg. Sose gondoltam volna, és mégis. Nyugi !Ha később még akkor sem baj. Ha egy lesz az sem baj. Nekem is egy volt, hozzá is mentem, és még mindig házasok vagyunk 13 éve.

2011. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Durva, hogy a 19 éves húgodat már az esküvőről kérdezik.

Durva lesz majd mikor pár év múlva a váláshoz fognak aszistálni neki nem kell rohanni,19 évesen hülyeség férjhez menni gyereket szülni aztán 20-on 30 évesen sírni,hogy elkúrta az életét.

2011. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Dehogy van igazuk!!!!!

Talán ha 42 éves lennél... De 22??? Á, ráérsz még, nyugodj meg...


Amúgy BOLDOG a családi életük vagy csak az elcseszett életükben nem találnak más örömet, csak hogy téged b.szkurájanak? Mert nekem az ismerőseim között akik ennyi idősen mentek férjhez meg szültek, szinte mind már elváltak.

2011. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Első lépés, hogy írsz nekem egy mail-t: narameihkla@citromail.hu


Aztán majd meglátjuk... 22??? Hujjujjj...:D Kánaán....

2011. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bahh.. Én 33 évesen találtam meg az igazit, addig bulik, élet, utazás, karrier meg ami kell! :) És 35 évesen lettem anyuka. Majdnem mint a Te anyukád. Miről lennél lekésve? :)
2011. ápr. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy irigyek lennének Rád, csak hozzá vannak szokva, hogy a családban hamar házasodnak :P

Szerintem egyáltalán nem vagy lemaradva, engedd el a füled mellett amit mondanak, mert ha görcsösen á is akadsz miattuk a témára abból biztos nem fog kisülni semmi...

Nem értek egyet a többiekkel abban, hogy most kell kitombolnod, kibuliznod magad, de a gyerekekre még NAGYON ráérsz!

2011. ápr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!