Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Selejtnek tart a családom....

Selejtnek tart a családom. Hogyan legyek más?

Figyelt kérdés
Mindig visszahúzódó voltam, és ez 22 éves koromra sem változott. A család szinte összes női tagja ennyi idős korára már megtalálta azt a férfit aki a gyerekeik apja lett, férjhez is mentek. (Egyedül az anyukám volt aki 34 évesen szült)Még soha sem volt komolyabb kapcsolatom. Már a 19 éves unokahúgomat is arról kérdezik hogy mikor lesz az esküvője a barátjával. Rólam meg már letettek, hogy valaha is legyen. És sokszor úgy érzem talán igazuk van. Annyira el tudok szomorodni mikor ők is így állnak hozzám...Hogyan tudnék megváltozni? Vagy ennyi idősen már késő?
2011. ápr. 25. 23:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miért mikor bulizzon 40 évesen,vagy a gyereket magával hurcibálva,nem hiányzik még egy anyuka a polyással a rendezvényekről,mert a mostani anyukák nem bírnak megülni otthon a p*sájukon.
2011. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért, muszáj orrba-szájba bulizni meg tombolni, csak azért mert "még fiatal"? Én arról beszélek, hogy nem mindenki ilyen típus, ezt sem vegye elvárásnak.
2011. ápr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten oldst vissza őket

és viszonyulj ugy hozzájuk hogy te nem vagy selejt

2011. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szőkecsaj válasza:

Szija!!

Hidd el SOHA semmi nem késő..esetleg majd 69évesen:)

Nemszbad úgy járni a világba h egy selejt vagy hiszen azt megérzik rajtad élj úgy ahhogy jólesik és csak azokkal foglalkozz akik szeretnek téged és akit te is szintén szeretsz:)

2011. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azon gondolkozz el, hogy ez miért van így. Szeretsz egyedül lenni, félsz egy kapcsolattól, esetleg még nem futottál össze olyannal, akivel el tudnád képzelni a jövőd? Vagy valami más az ok? Nagyon nem mindegy a problémád megoldása szempontjából.

Én 22 éves vagyok, még nekem sem volt komolyabb barátom, de kb.3 éve úgy vagyok vele, hogy inkább egyedül vagyok, mint egy olyan pasival, akivel csak azért vagyok együtt, hogy legyen mellettem valaki. Szerelmet hazudva neki. Még ha amúgy nagyon bejönne, de érzem, hogy nem tudnék vele sokáig lenni, inkább hagyom, találjon magának egy olyan csajt, aki tényleg szereti.

Az én családom is tesz megjegyzéseket, frigidnek is neveztek már, meg ilyenek. De engem nem különösebben érdekel. Ha meg önbizalomhiányból fakad, akkor meg találd meg az okot, hogy miért nem bízol magadban, utána próbálj ellene tenni. Abba most nem megyek bele hogyan, mert 1000 féle verzió van, attól függően, hogy mi az ok. És sose görcsölj azon, hogy van-e barátod. Ha görcsölsz, az meglátszódik rajtad, és úgy sokkal nehezebb összejönni bárkivel is. Nekem is volt 17-18 éves koromban ilyen önbizalomhiányos, nagyon barátot akarós korszakom, szóval tudom, hogy miről beszélek. Amióta nem problémázok azon, hogy nincs pasim, sokkal többen megkörnyékeznek.

Szóval előbb próbálj meg kibékülni magaddal, utána könnyebben megy a párkeresés.

2011. ápr. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 molnardav ***** válasza:
Kedves hölgyem... Előszöris, ha hülyék a rokonok, akkor hülyék a rokonok, és kész. Nekem is hülyék a rokonaim. A rokonait sajnos nem választhatja meg az ember. Másodszoris... A párválasztás, és a házasság nem lóverseny. Hiába dicsekednek előtted a rokonaid, hogy már van párjuk, és házasodnak... Lehet hogy pár év múlva válni fognak. Akkor majd te fogsz a pofájukba röhögni. Inkább éld az életed, és ha majd jön a nagy ő, akkor összejöttök. Én 30 éves vagyok, és nincs párom jelenleg.
2011. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!