Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha a szülötök...

Mit csinálnátok ha a szülötök tesótok ki akarna használni zsarolni? Anyám 120at keres tesom 100at én munkanélküli vagyok férjem 200at kap. és anyámék szerint mi vagyunk a gazdagok

Figyelt kérdés

elvárják hogy hivjam meg öket étterembe ha lejönnek debrecenbe meg mindent álljak. egyszer sem hivnak fel csak rámcsörögnek hogy hivjam vissza. meg anyám érzelmileg zsarol hogy nekik nincs pénzük(elszórják étterem stbre mig mi sose megyünk sehova mert inkább a számlákat fizetjük ki)most is anyáknapja miatt nem mertem anyámmal vitatkozni hogy nem fogom a tesom kajáját aki dolgozo ember fizetgetni. egyébként egész gyerekkoromba ez volt a pazarlás azért uszik anyám a hitelben.mi meg nem megyünk nyaralni mert inkább számlákat fizetünk meg biztositastök meg évekig hitelt vettek fel erre(10 éve külön vagyok tölük a tesom csak nemregotadolgozik de mindent kiharcolt anyámnál)Én még a fél házat is feláldoztam amit apámtól örököltem mert már csak jelzáloghitelt adtak nekik és ha anyám meghal ugyis bukom mert tesom nem fogja fizetni. igy is bár listán van anyámn és folyton lemaradva . de akkor is én voltam a rossz hogy kötelességem aláirni hogy felajánlom az 50%om fedezetként. annyira kivagyok már. de anyám mindig meghat merthogy az anyám és szeretem. de folyton csak ki vagyok használva. kölcsön is kéregetett amit sose adott vissza. söt ismerösömtöl is kölcsönkért neki se adta vissza.

én nem akartam sose ilyen életet élni mint ök ezert is huztam el már 10 éve.mi a férjemmel ugy élünk hogy aszámlák az elsők, és inkább otthon fözünk fél literes üditöket majálisan 400ért nem veszünk. meg nem ülünk be 1000ert kávézgatni. de ha ők itt vannak ezt elvárják. anyám megint rákezdett hogy majd megadja de a tesom balhézik ha nem fizetem a kajáját piáját és a testvéri békkért könyörög. hozzáteszem ha én hazautazom hozzájuk és bárhova mennénk engem nem hivnak meg mondván nincs pénzük.annyira kivagyok. és sajnáltam most is kiadni 1 heti kajánk árát a férjemmel elszórni.ha magunknak nem veszünk ilyeneket nekik miert kene megtennünk? másnál is van igy? legszivesebben megszakitanám velük a kapcsolatot.kellene valami tanacs


2011. máj. 1. 09:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És a férjed mégis mit szól ehez, hogy folyton anyucikára szórod el a pénzeteket? Én már rég kivertem volna a balhét a helyében... Ne legyél balek, ne adj többet anyádéknak.
2011. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem szól semmit hozzá nem is nagyon mondom neki. Magamra nem költök ezért nem teszi szóvá. És hoztam a házasságba 4 millió takarékbetétet talán ezért nem szól (ő nem hozott semmit) viszont most csak neki van munkája csak anyámék ezt nem fogják fel hogy nekem a rosszabb hogy nem találok munkát.
2011. máj. 3. 10:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Tenyleg a sarkadra kell allnod, mert az, hogy talalsz munkat, nem fogja oket meghatni - csak akkor 60K helyett 160K "vissza nem teritendo kolcsont" fognak kerni. Es elkoltik minden szarra.

Ti meg doltok a nyomor fele. Tulajdonkeppen, ideje hogy megszakitsd a csaladoddal a szorosabb kozosseget, es hagyd hogy a sajat labukra alljanak.

2011. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!