Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajlandó lennél-e kés alá...

Hajlandó lennél-e kés alá feküdni azért, hogy a másik nem számára vonzóbb legyél? Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Most nem a túlzásokra gondolok, hanem ha valaki tényleg olyan, hogy nem igazán tud vágyat kelteni az ellenkező nem szemében? Én most állok egy műtét előtt, és őszintén szólva szeretnék minél előbb átesni rajta mert bűntudatom van a sok pénz miatt, amit kiadok rá..
2011. máj. 3. 10:36
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
71%
Szó nincs róla. És az sem tetszik ha valaki kés alá fekszik emiatt, szememben épp csökken az értéke, nem növekszik.
2011. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

Orrplasztika!

Emiatt meg végképp ne legyen bűntudatod!

Szorítok neked,és hidd el nagyon jól fog kinézni a nózid!

2011. máj. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Emlékszel Antal Imrére?Na nekem jobban tetszett régi orral!
2011. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
Nem, soha senki kedvéért. Csak magam miatt.
2011. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

magam miatt talán, de azért, hogy a másik nem számára vonzóbb legyek sose!


27/L

2011. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Én 2 ismerősömmel jártam úgy, hogy tudtam, hogy meg orrplasztikára. Egyikkel se találkozunk gyakran egyébként. Amikor összefutottunk, megkérdeztem, hogy na és mi a helyzet a plasztikával. Mindkettő azt mondta, hogy de hát nem látod az eredményt. Nem győztem elsüllyedni szégyenemben. Nem tartom magam rossz megfigyelőnek, de egyik se tűnt fel. Esküszöm.
2011. máj. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Hát, az enyém bizti feltűnne :). Mivel elég nagy lesz a változás. Amugy köszönöm szépen a jókívánságokat, remélem tényleg rendben lesz. Sokat jelent ez nekem.
2011. máj. 3. 10:58
 18/46 anonim ***** válasza:
Császárral szültem,úgyhogy nincs az az isten,aki miatt önként és dalolva kés alá feküdnék.Ha magad miatt mész,akkor oké,és hajrá.
2011. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Pedig biztos szép orrod van most is.. de, ha neked ennyire fontos. Biztos minden rendben lesz!:-)
2011. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

11:00-nak

Gondolom ha szép lenne az orra,nem műttetné meg!

2011. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!