Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajlandó lennél-e kés alá...

Hajlandó lennél-e kés alá feküdni azért, hogy a másik nem számára vonzóbb legyél? Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Most nem a túlzásokra gondolok, hanem ha valaki tényleg olyan, hogy nem igazán tud vágyat kelteni az ellenkező nem szemében? Én most állok egy műtét előtt, és őszintén szólva szeretnék minél előbb átesni rajta mert bűntudatom van a sok pénz miatt, amit kiadok rá..
2011. máj. 3. 10:36
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
pusztán amiatt, hogy jobban tetszek másoknak, nem! csak akkor feküdnék kés alá, ha azt saját magam miatt szeretném...
2011. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

"Én horkolok, engem pont nem zavar, hisz nem is hallom. Ha ezen valahogy próbálnék változtatni az csakis más miatt történne."


És a legbénább példáért járó díj nyertese...


A horkolás mást ZAVAR. Engem nem zavar az, ha valakinek nagy az orra, vagy eláll a füle.

Nekem DD-s mellem van és lóg, senki nem látja, csak én. Engem zavar. Zavar, hogy gyömöszölni kell a kosárba, zavar, hogy fáj a hátam, zavar, hogy a dekoltázsom emiatt béna. Mást ez nem zavar.


Kérdezőnek: tipikusan durcás vagyok, valaki másnak soha nem csinálok SEMMIT. Műtétet meg pláne nem. Egyébként régen én is meg akartam műtetni az orrom, de rájöttem, hogy már szinte mindenkinek egyforma orrot csinálnak. És ha az eredmény nem tetszene, akkor megőrülnék.

2011. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

én megműttetném magam ha lenne pénzem. szültem egy babát, szoptattam egy évig és borzalom mi lett a mellem helyén.

férjem szerint nem olyan borzasztó és neki így is tetszem de magamat még nehezen fogadom el.

2011. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 napietus ***** válasza:
szerintem ezt a felvarrást izetnie kéne a tb-nek, minden nő számára aki szült :)! lehet ez lendítene a siralmas népesedési mutatókon :P
2011. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

"Zavar, hogy gyömöszölni kell a kosárba, zavar, hogy fáj a hátam, zavar, hogy a dekoltázsom emiatt béna"


Már a kosárba is azért kell gyömöszölnöd hogy megfelelj a normáknak, a dekoltázsod pedig végképp emiatt érdekel.

Ha elálló füled lenne pont nem kellene érdekeljen, hisz nem te bámulod egész nap hanem a férjed. De ez mégis érdekel, hogy a férjednek megfelelj.


Én nem azt mondom hogy az iránymutató norma rossz, én csak azt mondom hogy kés alá feküdni azzal a felkiáltással hogy csakis magam miatt teszem egyszerü önbecsapás. Feltételezem igy könnyebb elfogadni a helyzetet.


A horkolos példa pedig tökéletes, épp annyit tudok erröl a rossz tulajdonságomról, mint amennyit te tudnál egész nap az elálló füleidről.

2011. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Én biztos megcsináltatnám a mellem, ha lenne rá pénzem.

Nagyon kicsik a melleim, és azt gondoltam,hogy ezen majd a terhesség segíteni fog, de nem így lett. Az eddig hordott 70B-s melltartó lötyög rajtam, bár most nagyon le is fogytam, de amikor szoptattam akkor sem volt nagyobb sokkal, akkor pont kitöltöttem, és én már annyinak is örülnék ha akkora lenne, mint akkor volt. Egyébként nem is lenne muszáj melltartót hordanom, de örülök, hogy feltalálták a szivacs, szilikon és egyéb betétes melltartókat, így legalább kicsit nőiesebbnek érzem magam, de tudom, hogy ha leveszem akkor nincs ott szinte semmi. Tudom, hogy a férjem szeret, és elmondása alapján nem számít neki, de engem akkor is zavar. Szóval nem mások, hanem magam miatt csináltatnám meg.

2011. máj. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Én magam miatt műtettem meg a melleim, évek óta nincs párom. csak azért tettem, mert zavart hogy semmilyen szépen ruhát nem vehettem fel. Dekoltázsom nem volt, strandra se jártam. Még nyáron is szivacsos melltartó kellett, hogy valahogy álljon rajtam a ruha.Borzasztó érzés volt. Össze gyűjtögettem a pénzt, és két hónapja megcsináltattam. Magamért! Nem más miatt. És nagyon jól érzem magam tőle!Persze csak normál méretűre, alakomhoz mérten, ne gondoljatok túlzásokra. Szóval hajrá, biztos nagyon szép lesz az orrod:)Szorítok Neked!
2011. máj. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Nem, csakis akkor lennék hajlandó, ha a saját magam kedvéért tenném. És az én ízlésem nem feltétlenül egyezik a társadaloméval, szóval ez a különbség.
2011. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

"Én magam miatt műtettem meg a melleim, évek óta nincs párom. csak azért tettem, mert zavart hogy semmilyen szép ruhát nem vehettem fel."


És azt a szép ruhát vajon miért akarod felvenni?

2011. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

"Ha elálló füled lenne pont nem kellene érdekeljen, hisz nem te bámulod egész nap hanem a férjed. De ez mégis érdekel, hogy a férjednek megfelelj."


Nincs férjem, se pasim, se csajom. ENGEM zavar. Lehet, hogy te nyugtatgatod magad ezzel, hogy magának semmit nem csinál az ember (az elég szomorú lenne).

Mellesleg SOHA nem tennék SEMMIT, hogy megfeleljek egy férfinak. Gyerekkoromból ezt hoztam magammal. Ha valakinek nem tetszem, nem kell velem lennie. Nekem kell megtanulnom a saját bőrömben élnem. Hisz magamat soha nem hagyom el.

2011. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!