Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajlandó lennél-e kés alá...

Hajlandó lennél-e kés alá feküdni azért, hogy a másik nem számára vonzóbb legyél? Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Most nem a túlzásokra gondolok, hanem ha valaki tényleg olyan, hogy nem igazán tud vágyat kelteni az ellenkező nem szemében? Én most állok egy műtét előtt, és őszintén szólva szeretnék minél előbb átesni rajta mert bűntudatom van a sok pénz miatt, amit kiadok rá..
2011. máj. 3. 10:36
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

15:02-nek igaza van,


14:08 59% meg komplexusos.

2011. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

"Nekem kell megtanulnom a saját bőrömben élnem."


És ezt ennyi idő alatt nem sikerült elérned?


Csak és kizárólag olyat mondasz ami engem igazol. Persze, ha jópáran itt már túl vagytok ilyen beavatkozáson akkor valahogy meg kell magyarázni a bizonyitványt, ha nem is nekem de saját magatok számára úgy tünik igen.

Felölem fogjátok fel igy, ettöl ez még nem lesz igaz. Miért nem lehet azt kerek perec kimondani hogy versenybe szálltatok, nem hagyjátok magatokat és ettöl jobb életet reméltek? Ebben is van pozitivum, nem gondolom hogy ez takargatni való lenne.


Ki a tököm vállalna egy nem olcsó és fájdalmas mütétet, ami még kockázatokkal is jár, csak azért hogy otthon nézegesse magát, ugyan már.

Azért ennyire ne takargassuk már azt amiről ez valóban szól.

2011. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
A szép ruhát azért, hogy szép legyek. Szeretek színházba járni, táncolni, bálokba. Nem mindig egy pasi miatt akar szép lenni egy nő!Csak azért mert jó érzés, jót tesz a lelkednek is ha szép vagy, szép a ruhád, a frizurád.
2011. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. Nem vagyok szép lány, vagy inkább átlag szépség ideál, de jól érzem magam azért bőrömben, van párom is, lehetne utána is, ha szeretnék.


Egy műtétben lennék benne, HA létezne: a betegségem eltüntetése, ami valahol a szépségre menne, mert a bőrömön ütközik ki. (pikkelysömör)

2011. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Lehet hogyha senkinek nem tetszenék, és volna rá pénzem, megtenném. Magamnak az orrom nem tetszik, nagynak tartom, de mivel a kedvesem úgy szeret, ahogy vagyok, eszem ágában sem lenne megműttetni.

21L

2011. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

"és a férjednek mi baja ezzel? szerintem ha eze Neked fontos, csináltasd meg! más örülne, ha a felesége így törődne magával szülés után is, ne húzza már a száját..."


Nem szereti a mű dolgokat, és egy sima felvarrás nem lenne elég, kéne bele töltelék is, hisz olyanok mint a kirabolt szatyrok.

2011. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!