Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajlandó lennél-e kés alá...

Hajlandó lennél-e kés alá feküdni azért, hogy a másik nem számára vonzóbb legyél? Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés
Most nem a túlzásokra gondolok, hanem ha valaki tényleg olyan, hogy nem igazán tud vágyat kelteni az ellenkező nem szemében? Én most állok egy műtét előtt, és őszintén szólva szeretnék minél előbb átesni rajta mert bűntudatom van a sok pénz miatt, amit kiadok rá..
2011. máj. 3. 10:36
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem ezt a "ha magam miatt megyek akkor rendben van" közhelyet.

Miért menne valaki maga miatt operációra? Aki kés alá fekszik az más véleménye miatt teszi, ez csak ilyen könnyebben elfogadható élethelyzet számukra, hogy "csak magam miatt kell!"

2011. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
11:03-as, nekem nagyon tetszenek a karakteres orrok! Komolyan, az összes ilyen "előtte-utána" képen, az előtte tetszik jobban. Szóval sajnálom, hogy más nem látja szépnek ugyanezt..
2011. máj. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 napietus ***** válasza:
25%
én igen. még terhes sem vagyok, de már most megbeszéltem egy barátommal, aki plasztikai sebész, hogy ha a szülés után megereszkednének a melleim, helyre rakja :) ez bennem egy nagy félelem volt, de megnyugtatott, hogy ez egy tök egyszerű műtét, ezen igazán nem érdemes ma már izgulni :)
2011. máj. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
63%
A 11:06-ossal tökéletesen egyetértek! Az emberben nem merülne fel, hogy maga miatt csináljon valamit, ha nem látná, mi a "sztenderd", és, hogy a Jóskáéknak is az tetszik jobban..
2011. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
89%
Én nem mások miatt hanem magam miatt. Szülés után nem szépek a melleim, felvarratnám őket csak a férjem nem nagyon díjazná. Majd meglátjuk.
2011. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
49%
Hülyeség, hogy ez csak takaró, hogy magam miatt. Igen is. Hányok ha tükörbe nézek, mások nem érdekelnek. Ilyen is van.
2011. máj. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 napietus ***** válasza:
22%
és a férjednek mi baja ezzel? szerintem ha eze Neked fontos, csináltasd meg! más örülne, ha a felesége így törődne magával szülés után is, ne húzza már a száját...
2011. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Semmit nem változtatnék magamon. Jól vagyok ahogy vagyok.


ha akarnék változtatni, csakis magam miatt. Nem érdekelne, hogy másnak tetszik-e!

2011. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
54%

"Hányok ha tükörbe nézek, mások nem érdekelnek"


Ez nem igaz, azért irtózol mert nem férsz bele a társadalom által belédnevelt normákba. Semmi más ez csak megfelelési kényszer, finomitgathatod akárhogy.


Én horkolok, engem pont nem zavar, hisz nem is hallom. Ha ezen valahogy próbálnék változtatni az csakis más miatt történne.

2011. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Szoptatás után nekem is jó kis lógós melleim maradtak. Szívem szerint megcsináltatnám, bár erre nincs pénzem, szóval nem fenyeget a veszély. Viszont annó a férjem, és jelenleg a barátom is nem szeretné ha megműttetném, mert neki tetszik hogy ilyen érett és szexinek találja. Szerencsém van, mert így én is elfogadtam hogy igen is szépek a melleim, ha azoknak tetszenek akik illetékesek. Ebből következik, hogy én sem magam miatt, hanem más miatt csináltatnám, de mint látjuk erre semmi szükség. Ha bárki aki csúnyának tartja valamijét találna egy embert aki úgy imádja és szereti ahogy van, akkor nagyon kevesen vállalnának műtétet.
2011. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!