Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednéd a 14 éves lányodna...

Megengednéd a 14 éves lányodnak, hogy a barátja nálatok aludjon?

Figyelt kérdés

A munkatársamnak egy nagyon szép, és elég okos lány van, aki most összeszedet egy 17 éves fiút. A fiúban akad némi kivetnivaló. Korábban egy 19 évessel sráccal járt.

Az új fiú néha náluk alszik, ez szerintem 14 évesen még korai, és nagyon úgy érzem, hogy nem csak alvásról van szó... Arról nem is beszélve, hogy a lány újabban lóg az iskolából, csavarog, sokat rontott. Kifejtettem ezt a munkatársamnak, szerinte a lánya dolga, úgy szúrja el az életét, ahogy akarja. Én meg úgy látom még ő felelős érte.


2011. máj. 4. 21:13
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
31%
szerintem foglalkozz a saját dolgoddal, meg a saját lányoddal ha van...
2011. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
41%
Az ottalvást nem engedném, de valami kompromisszumot kell találni. Az irodaház ahol dolgozom, egy parkra néz, és a jóidő beáltával fiatal párok végzik ott szükségleteiket. És nem csak néha, hanem szinte minden nap. :(
2011. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
31%
Hol van ez az irodaház? :P
2011. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
19%

Elég furi. 17 éves fiú egy 19éves fiúval járt. Most megy 14 csajjal.

Na a másik meg, semmi közöd hozzá. Mindenki a saját portája körül sepregessen.

2011. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
69%

A csaj korábbi barátja volt 19 éves!

Nem a pasinak(17) volt pasija!

Irta is,hogy az ÚJ fiú!

2011. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
9%
én hagynám,mert akkor legalább tudom hol van és kivel.még mindig jobb mintha otthon aggódnék hogy vajon hol lehet meg ilyenek,miközben ő valami koszos sikátorban...
2011. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
61%

Westend. A tetőn van ugye egy nagy park. Ez egy félreeső rész, és azt hiszik szerintem hogy senki nem látja őket.

De mi a hatodikról igen. Iskola után minden nap van legalább 3-4 párocska. Valamikor csak tipi-tapi, de már láttunk mást is sajna a bokorban. :(

A teljes tiltás ezért nem megoldás, mert ha a fiatalok szeretnének valamit, azt megoldják.

2011. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
70%
14 éves lány aludjon a Barbie babájával...még egy rendesnek látszó fiúval sem engedném...mondjuk ez nálunk remélem fel sem vetődik majd...remélem a 14 éves lányomnak (ha lesz) több esze lesz ennél...és kicsivel jobb értékrendje
2011. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
70%

Nem. 2-3 év múlva már esetleg igen, de 14 évesen még biztosan nem. Ez a pár év nagyon sokat számít!

Lehet, egy időre vissza kéne fogni a pasizást, és inkább a sulira koncentrálni.

2011. máj. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
38%

Én simán. Miért?

Ha akarnak, úgyis együtt lesznek, és inkább "csinálják" tiszta helyen, nyugodt körülmények között, mint mondjuk egy parkban.

2011. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!