Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a feleségemet...

Hogyan vegyem rá a feleségemet, hogy maradjon otthon a 2 gyerekkel?

Figyelt kérdés

Eddig sikerült meggyőznöm róla, hogy az a jó családnak, ha ő otthon marad vezetni a háztartást meg nevelgetni a 2 gyerekünket, még úgy is, ha délelőtt oviba járnak. Szerintem ez jobb így a gyerekeknek. Én is nyugodtabb vagyok. Tiszta a lakás, van főtt kaja, a gyerekre mindig van idő.

Ő viszont egyre többször hangoztatja, hogy alig várja, hogy visszamenjen dolgozni. Igaz, nem keresek túl jól, de 4-en megvagyunk belőle, szűkösen igaz, de nem nyomorgunk. Az ő fizetésével csak kicsivel lenne jobb a helyzet, akkor meg minek rugjuk fel a kényelmet?

Szerintem önzőség tőle, hogy vissza akar menni, nem a család szempontját veszi figyelembe. Hisz sokkal több pénzünk nem lenne, viszont már biztos nem tudna úgy foglalkozni a gyerekekkel mint korábban és főtt étel sem lenne.

De hogyan ébresszem erre rá?


2011. máj. 6. 16:13
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/131 anonim ***** válasza:

128-as feleségének a férje viszont egy otromba fráter, aki nem kéne még azért sem hogy cirkuszba mutogassam, nemhogy férjnek.....bááár....a a felesége sem lehet valami nagy észbomba, ha elvisel egy ilyen embert társául. Megtalálta vak a párját :)

Egyébként tényleg mindenki maga választ életmódot. A legtöbb nő van olyan életrevaló és energikus hogy munka és család összehangolása sem okozzon számára gondot, sok nő elég ügyes és talpraesett ehhez. Aki nem, annak valóban megfelelő (ha megvan hozzá a pénzt hazatalicskázó férj), ha inkább otthon marad és egyszerre az életnek csak pillérére koncentrál. Nem bántás, de van nő aki tud egyszerre több dologra is figyelni, s van aki nem.

2012. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!