Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim a kapcsolatunk legelej...

A pasim a kapcsolatunk legelején megcsalt! Szakítottam, újrakezdtük! Nem tudok benne megbízni, egyre inkább azt veszem magamon észre, hogy betegesen féltékeny és elviselhetetlen vagyok! Van ennek a kapcsolatnak így még értelme?

Figyelt kérdés

/Ennek már fél éve/ Néha már magamra sem ismerek!

Lehetséges, hogy én nem tudok megbocsátani, bármennyi idő is telik el és bármennyire szeret/szeretem? Ha elvesztettem a bizalmam nem lehet visszaszerezni?

(De akkor meg miért kezdtem vele újra!?!)


24/N


2011. máj. 8. 17:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak ne hogy annyit pedáloztassa,hogy megint...
2011. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem csak megbocsájtani kell, hanem felejteni is. Nekem egyik sem menne, meg sem próbálnám. Nem látnám értelmét.
2011. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

mikor kb. 2 éve voltunk együtt a párommal, nagyon összevesztünk, összepakoltam a cuccait és közöltem vele, hogy menjen ahova akar, soha többé nem akarom látni.

2 nap múlva sírva hívott, hogy aznap éjszaka leitta magát és hát rátalált egy csajszi... nagyon bánja, szeret, neki én kellek.

tudom ez nem megcsalás de úgy éltem meg. 2 hónap után végül kibékültünk, addig minden nap többször hívott, sokszor átjött, elvitt a randimra :D tényleg tepert.

azóta eltelt 8 év, még mindig néha eszembe jut de megbocsájtottam, felejtek, nem vagyok féltékeny, teljesen megbízok benne.

ha kicsi kétely is lett volna bennem, nem kezdtem volna újra.

ha úgy érzed nem tudsz megbocsájtani neked akkor csak az időt húzod, hogy megtaláld az "igazit"

2011. máj. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha engem kihajítana a párom egy veszekedés során,lehet hogy leinnám magam,dehogy még aznap,nem tudnék más nővel lenni,az biztos!Sőt,nemhogy aznap,valószínű még hetekig,hónapokig sem.Félelmetes,hogy miket bevesznek a nők..bánatába leitta magát,aztán hirtelen megdugott mást..de utána tepert rendesen...
2011. máj. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!