Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha a lánya az...

Az normális, ha a lánya az anyjával megy a fürdő szobába és az anya fürdik, addig beszélgetnek?

Figyelt kérdés
Az elejétől fogva ott volt a lánya.
2011. máj. 9. 17:01
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem teljesen normális, semmi kivetnivalót nem találok benne.
2011. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
73%

Ebben szerintem semmi kivetnivaló nincsen. Gondolom a lány nem 8 éves.... Velem pl olyan volt, hogy nagyon kivoltam (csúfoltak a suliban) és annyira megfiselt, hogy otthon sírórohamom lett, akkor anyu elvitt a fürdőszobába, beleültetett a kádba, hogy megnyugodjak, és megkért, hogy meséljek el mindent. Addig ő kedvesen és megnyugtatóan mesélt nekem.

Szerintem ebben nincs kivetnivaló, ez olyan, mint egyes fürdőhelyeken a női öltözpben nincsenek közös fülkék, mindenki a másik előtt öltözik, vagy a koleszban egymás előtt tusolnak. Az miért természetes, hiszen a nők nem is rokonok? úgy gondolom, egyikük sem látott olyan, amit a másik még nem látott. Én azon röhögök, mikor az osztálytársaim mondták, hogy az anyjuk nem mehet be, mikor fürdik. Most komolyan, mi olyat lát az anyja, ami neki nincs? Természetesen, ha ez az apja lenne, akkor az gond, de így...

2011. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
36%
17:06 író: ti normálisak vagytok egyáltalán, vagy valami perverz család vagytok? Hogy öltözhet az apa a lányai előtt? Főleg ha a lány már nagy korú, szerintem tök gáz és ilyen esetekben már az agyban van a probléma!
2011. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
11 éves a lány
2011. máj. 9. 17:14
 15/44 anonim ***** válasza:
31%

Igen, szerintem sem normális az ilyen fokú nyitottság... Anyu mondjuk nem szégyenlős előttem, de mindenki más igen, és én is mindenki mással szemben...(természetesen kivételt a barátom képez)

Mondjuk az apa-lány az abberációt sejtet eléggé...-.- Még az apa-fia is..

2011. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
75%

Miért lenne az agyban probléma? Nem vagyunk szégyenlősek. Én is úgy nőttem fel, hogy láttam a szüleimet öltözni,semmi bajom nincs, egészséges 3 gyerekes családanya vagyok.

Szerintem a prüdéria veszélyes,abből lesznek a bajok,nem ha természetesen kezelünk természetes dolgokat.

Az emberi test pedig természetes

2011. máj. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
17%
Megdöbbentő,hogy mennyi emberből veszett ki az alapvető szemérem! A fürdés intim dolog,semmi keresnivalója másnak akkor a fürdőszobában. Legfeljebb a férj-feleség fürödjön együtt. De gyerek a szülővel semmiképpen.
2011. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
58%

Miért a strandon az öltözőben se vetkőzöl le? Vagy ha női napozóban? vagy szaunában?

pedig ott idegenek vannak nem a családod

2011. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
67%

Én Anyu vagy a húgom előtt simán vagyok meztelen, és viszont.

Ellenben a férfi családtagok előtt nem.

Szerintem ez így normális.


28/L

2011. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 Szafica ***** válasza:
43%
17:18-as! senki sem mondta hogy együtt is fürdenek
2011. máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!