Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha a lánya az...

Az normális, ha a lánya az anyjával megy a fürdő szobába és az anya fürdik, addig beszélgetnek?

Figyelt kérdés
Az elejétől fogva ott volt a lánya.
2011. máj. 9. 17:01
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem teljesen normális:) Mondjuk én nem tenném, de semmi kivetnivalót nem találok benne. Sőt, mikor kicsi voltam fürödtem az apukámmal is, na erre varrjatok gombot.
2011. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szoktam bemenni beszélgetni, de egyben van a fürdőszoba és a WC, szóval nem fogom összepisilni magam, ha fürdik, születésem óta pelenkázott és anyatejen nőttem fel, nem értem miért lenne nagy ügy,hogy meglátom fürdés közben. Férfi családtagok előtt szégyellős vagyok, de anyukám és húgom előtt nem.
2011. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
88%

én a fiammal (1,5 éves) hetente egyszer be szoktam ülni egy nagy kád habos vízbe :DDD rettenetes anya vagyok, nem igaz? ;)


régen gyerekkoromban én is bementem a fürdőbe mikor anyum fürdött és dolgom volt ott.

2011. máj. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Lányommal és fiammal is együtt pancsiztunk, amíg kicsik voltak. Jókat nevetgéltünk, dumcsiztunk. Ahogy nagyobbak lettek, már nem lehetett (kinőttük a kádat), de a lányommal a mai napig úgy van, hogy bejöhet dumcsizni. Vagy fordítva. Nálunk ez a természetes.
2012. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!