Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha a lánya az...

Az normális, ha a lánya az anyjával megy a fürdő szobába és az anya fürdik, addig beszélgetnek?

Figyelt kérdés
Az elejétől fogva ott volt a lánya.
2011. máj. 9. 17:01
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
64%

Mi is ott szoktunk anyummal beszélgetni, nincs ebben semmi rossz. Semmi szexualitás nincs ebben, különbenis, ez a marha nagy szemérmesség csak rosszra vezet. Nem azt mondom, hogy folyamatosan nudizni kell, mert az nem normális, de azért ez még messze van a betegességtől.

21/l

2011. máj. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
59%
igen, nincs ezzel semmi baj
2011. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
77%

Ez a hisztéria majdnem olyan, amikor a férjem exfelesége szerint "megrontottam a lányát", mert edzés után együtt öltöztünk át az öltözőben (értelemszerűen nem az apjával ment be a férfiöltözőbe). Mindezt úgy, hogy én voltam 27, a lánya meg 17 akkor.

Amikor visszakérdeztem, hogy mi újság az öltözőben jelen levő 3 másik nővel, ők nem rontották-e meg, akkor csak hápogott :)

2011. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
76%
tök kíváncsi vagyok,h aki lepontoz mindenkit az miért teszi,írja már meg legyen oly kedves!
2011. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim válasza:
64%
Én is be szoktam menni, amikor az anyukám fürdik, de ez fordítva nem igaz :)
2011. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
82%

Én is szokszor beszélgetek anyukámmal miközben fürdik. Főleg h baj van a térdével, segitségre van szüksége leborotválni az egyik lábát, vagy a sarkáról lereszelni a bőrt(mielött lehurrogtok pedikürös közmetikus is csinál ilyet). Ha én fürdök nem nagyon jön be, mert tudja h nem szeretem. Szégenylősebb vagyok. De ha épp dolga van a fürdőben akkor éppenséggel nem zavar. Apum elött is van öltözködés, de természetesen minél diszkrétebben, elfordulva satöbbi. Ő Is bejöhet a fürdöbe, van h elfelejtek törölközöt bevinni ilyenek. De ez is diszkréten zajlik le. Bejön ideadja amit kértem vagy épp elveszi amit neki kell(fésű pl) és ennyi.

Nem értem miért olyan nagy dolog.

L/18

2011. máj. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk nincs pancsolás, mindenki zuhanyzik, úgyhogy nem hallanánk egymást. De különben is, kibírok pár percet pofázás nélkül.
2011. máj. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
91%

Na most látom, mire vezetett sokaknál ez az "alapvető" szemérmesség.

Mondja már meg valaki, hogy a csudába lehet abból, hogy az ember lánya bemegy az anyjához a fürdőbe, szexualitásra asszociálni?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Az a baj, hogy akit ilyen prűden neveltek, az azt hiszi, hogy meztelenség = szex. Pedig ez a valóságtól olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől.

Hogy mentek el ti nőgyógyászhoz? Hogy öltöztök át az uszodában? Az is szexuális élményt jelent?

Soha többé nem megyek uszodába :D

2011. máj. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
80%
kisebb koromban simán bementem anyumhoz, leültem a kis sámlira, és meséltem neki az aznapi élményeimről, suliról, barátnőkről :D semmi gáz nem volt ebben. most mit szégyelljen előttem?
2011. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem meg nem normális.

Kösz a lepontozást.

2011. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!