Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az ilyen? Lelkileg...

Milyen anya az ilyen? Lelkileg mélyponton megkérdeztem anyámat, minek kellett megszüljön engem, erre azt válaszolta, hogy már ő is gondolt erre.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 12:51
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
75%

Az, hogy már ő is gondolt erre, nem biztos, hogy negatív értelemben értette. Sok múlik egy hangnemen. Most te is érzékenyebb vagy a válás miatt, és tegyük hozzá, biztosan anyud sem örül annak, hogy válsz. Neki legalább olyan fájdalmas boldogtalannak, szomorúnak látni a lányát, mint amit te érzel. Nekem is meghalt anyukám 3 éve, 21 éves vagyok. Elég lázadozó voltam kamaszkoromban, énis sok bántót mondtam neki, ő is nekem, mert egyikünknek sem volt könnyű, egyedül nevelt a bátyámmal. Kedves kérdező, azt tanácsolom, üljetek le, beszéljétek meg. Biztos te se voltál makulátlanul jó gyerek, de hát emberek vagyunk. Nem hiszem, hogy véresen komolyan gondolta, mint ahogyan te sem, hiszen ha a lelked sinen lenne, nem kérdeztél volna ilyet. Nézd el neki is, ő is biztosan nehéz helyzetben van.

Remélem mielőbb talpra tudsz állni, és meríts erőt a kislányodból és édesanyádból!

2011. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
63%
29 eves fejeddel ilyeneket kerdezel ezen az oldalon,raadasul meg gyereked is van...te mit valaszolsz majd neki,ha odaall eled ezzel a kerdessel???
2011. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit lehet válaszolni?

A minek szültél meg kérdés lényege, hogy sz*r az életem, kár volt megszülnöd. Megsérted, ezek után mit mondjon?

2011. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, azt hittem először valami magát depisnek hívó tini lehetsz.

De így...

Először is mostmár tudod, hogy a kérdésekkel óvatosan kell bánni....

Másodszor, lehet semmi sértődnivaló nincs ezen, hanem egyszerűen anyud látja, hogy kinlódsz az életben, és nem ezt kívánta számodra, és ahogy te megjegyezted lelki mélypontodon ezt, hirtelen Ő is átérezte a maga oldaláról és ezért válaszolta ezt. De nem komolyabban, mint te, és nem arról az oldalról, ahonnan te nézed most épp.

Próbáld a másik oldalról nézni, hogy nem ezt a sorsot kívánta neked. (amiről persze nem tudunk sokat, csak hogy elváltál, de ez épp elég lehet neki is ha ő is érzékeny típus, hogy kigondolja, ejnye miért szültelek meg, hogy csak kinlódj ? Nem jó ám ez egy anyának sem.

2011. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
szerintem nem csak lelkileg vagy mélyponton :D de a muter se :D
2011. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Mélyponton vagy ,de nem anyád miatt,és nem gondolkozol,mielőtt megszólalnál,hogy kinek mivel okozol fájdalmat.Inkább a volt férjedet kérdezd meg,hogy minek ismerted meg?????Anyukádtól meg kérj bocsánatot.29 évesen lehetnél éretebb...
2011. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Nem utolsó sorban lehet nem is úgy gondolta anyud, hanem magára értve, hogy Ő is gondolt már erre, hogy Ő minek született meg. És ezen elgodnolkodott pillanatra.

Semmi különös sértődést nem érdemel az egész.

Ha meg sértődős vagy, akkor nagyon vigyázz mit kérdezel, mert bizony jöhet rá olyan válasz, ami pofonvág.

2011. máj. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

Hihetetlen, ami itt megy.

Először is, az én anyukámnak is stresszes volt az élete, egyedül nevelt fel engem és a tesómat, de egyetlen alkalommal sem mondott egyikőnknek sem bántó dolgot, csupán azért, mert ideges volt. Csak azért, mert sok helyen így van, attól még ez nem normális!


A másik meg, itt rögtön az anyát védi mindenki. Aki szült az szent, lehet egy hányadék rossz ember, ha szülő, akkor tisztelni kell.

2011. máj. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Hé én pont nem őt védtem. Amúgy igazad van utolsó.
2011. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell védeni mindenáron a szülőt. Egyáltalán nem.


De a kérdés legalább olyan bántó. És egy olyan embertől, aki maga is anya, és bevallottan NEM az anyja miatt volt mélyponton..akkor miért az anyja szívét fájdítja?

2011. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!