Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nem akar harmadik...

Férjem nem akar harmadik gyereket, mit tegyek, hogyan beszéljem rá?

Figyelt kérdés
Már rengetegszer felhoztam neki, de nem akar egyszerűen. Jó anyagi körülmények között vagyunk, tehát az nem probléma, én most 41 éves vagyok, már nem fiatal, de azért még beleférne egy gyerek. Nagyon szeretnék! 2 lányom van, mindkettő csúnyán beszél velem és nem hallgatnak rám, már nincs meg az alapvető tisztelet közöttünk. Már úgy érzem, nincs semmi értelme az életemnek, de talán egy harmadik gyerek megváltoztatna mindent. A férjemet már hónapok óta nyaggatom, mindent megtettem már, de nem akar! Azt mondja, ott a két gyerek, velük foglalkozzam, de ők az apjukat jobban szeretik, velem meg nagyon bunkók. Mit tehetnék? Már nagyon el vagyok keseredve!
2011. máj. 14. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

élvezd az életet egy kicsit,felneveltél 2 gyermeket most keress magadnak hobbit járj el a barátnőiddel kirándulni.Megértem,hogy úgy érzed hogy felnőttek a lányaid lassan kirepülnek otthonról és magányos vagy. De nem hiszem,hogy a te korodban még egy kisbaba jelentené a megoldást. Most éled sokak szerint a legszebb éveidet,használd ki :)

Sok sikert

2011. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó, értjük, akarsz gyereket, belepusztulsz, ha nem lesz.

De a férjed nem akar?

Megoldások:

- titokban valahogy teherbe ejted magad vele

- szeretővel ejted teherbe magad

- elválsz és keresel egy hapsit, aki teherbe ejt


Vagy: szerintem te halálosan unatkozol, nem csak a gyerek kell neked. Keress magadnak hobbit, ami leköt, amit szeretsz, mert ebbe bele fogsz őrülni. Nem erőszakolhatod rá a férjedre, hogy legyen gyerek, ha ő nem akar! Kemény dolog, igen, de akkor a fenti listából válassz, csak számíts arra, hogy tönkre teszed az egész családot aztán. Utána erőd nem lesz a gyereke gondolni.

2011. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!