Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emlékeztek még a legelső...

Emlékeztek még a legelső szerelmetekre, akit tényleg szívetekből szerettetek? Arra az igazi szerelemre? Hogyan lett vége? Hogyan felejtették el? El lehet egyátalán felejteni? A helyzetem a következő.

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon szerelmes vagyok, hihetetlenül. Nehezen esek szerelembe, így a barátom előtt soha senkibe nem voltam szerelmes. Nehezen bízok meg valakiben, Neki mégis mindent elmondtam, megbíztam Benne. Ő a jobbik felem, nem tudok élni Nélküle. A kapcsolatunk korántsem problémamentes, sőt.. De tudom, hogy Ő igazán szeret, Ő az, aki képes egy időben megsiratni és megnevettetni. Ő az akiért minden reggel felkeltem, aki értelmet adott az életemnek. Szüleim azonban eltiltottak Tőle. Már egy hónapja Nélküle vagyok, de ez az egy hónap éveknek tűnt, minden nap annak a reményében fekszem le és kelek fel, hogy végre sikerül elfelejtenem, és túltennem magam Rajta. De nem megy. Nem tudom magam elképzelni más férfiakkal, nem vágyok más fiúk társaságára, új szerelemre, csak arra, hogy Vele lehessek. Kezdek beleőrülni.

Nem, semmiképp sem megoldható, hogy együtt legyünk, szüleim tiltása nagyon erős, véleményüket fenttartják.

Mivel szüleim tiltásában látok igazságot, tudom, hogy Ők csak jót akarnak, nem véletlenül tiltanak Tőle, ezért próbálom magam túltenni Rajta. Sikerülhet ez még valaha?


2011. máj. 14. 13:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ő 18, én 17 leszek.
2011. máj. 14. 19:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Az első nagy szerelmem halálos szerelem volt, szinte szó szerint. Fontosabb volt az életemnél, mindennél. Elfordultam miatta a szüleimtől, a barátaimtól, még önmagamtól is. Pedig már nem valami forrófejű tini voltam, nem sokkal a harmadik X előtt jártam. Biztos voltam benne, hogy nélküle senki vagyok, semmit nem ér az életem, minket egymásnak teremtettek és hogy soha nem tudok mást szeretni.

Nekünk "szerencsénk" volt, sikerült összekerülni, együtt is laktunk egy darabig, nem részletezem, nagy ára volt.

De nem működött, hiába szerettük egymást, annyira másak voltunk. Mikor kezdtük érezni, hogy nem megy ez nekünk, teljesen kikészültünk és még jobban kapaszkodtunk egymásba, hogy hátha mégis.... Aztán a végén már nagyon kiábrándultunk egymásból, azzal együtt, hogy még mindig szerettük egymást.

Mikor szakítottunk, persze én teljesen kiborultam, azt hittem, innen már nincs tovább. Úgy életem a napjaimat, mint valami hülye zombi. :)

Azóta eltelt egy kis idő és megtaláltam azt az embert, akivel nemcsak szeretjük egymást, de együtt is tudunk élni. Most már úgy érzem, nagyon jó, hogy úgy történtek a dolgok, ahogy történtek és a párom megtanított, hogy a szerelem lehet csodálatos is és nem csak szenvedés.

2011. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!