Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye érthető, ha soha nem...

Ugye érthető, ha soha nem fogok megnősülni? (Sport- és normál kocsik, igen komoly családi ház, nyaraló és biztos egzisztencia! De kinyitották a szememet a kedves kérdező és válaszoló hölgyek! ) A többi lent!

Figyelt kérdés

Egy régebbi kérdést bemásolok:


""Mit csináljak ha utálom már a férjemet mert egy csödtömeg? De szeretem is valahol és féltékeny vagyok más nőkre. Igazábol csak a fizuja kéne meg a lakását iratná rám aztán elmehetne ahova akar. Hogy érjem ezt el?""



Vagy itt van pl. ez is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. máj. 16. 13:01
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
73%
Te tudod mit akarsz. Hivatkozhatsz egy anonim oldalra, ahol mindenki azt ír amit akar. Itt a kérdések fele kamu vagy pukkasztás. Pénz éhes nők mindig voltak és lesznek is. A mai világba nem kell megnősülni sem.
2011. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 napietus ***** válasza:
90%
ó, még több is van :) ide csak egy részük jár nyafogni, meg sírni mint a fürdős krva, hogy milyen szemetek a nők. a többi a kocsmában teszi ugyanezt :P:D
2011. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
80%

" Lassan felteszem a kérdést, hogy tényleg ennyi tehetetlen rinyáló pasi van??"


Na igen, az ilyen kérdések után kezd meginogni a hitem :D,hogy valaha is találok-e majd egy normális pasit, aki nem megjátssza magát előttem, és a hátam mögött meg majd minden pénzéhes rib@ncnak lehord majd, mert ezt "tapasztalta". Remélem tényleg nincs ennyi tehetetlen, és elkeseredett pasi mert akkor ez szörnyű.

2011. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
88%

Hát bizony, házasodni/nem csak nősülni!/ jól kell tudni.

Azért volt divatban régen a hosszas udvarlás, együttjárás, hogy az ember megismerje,kiismerje, kivel szeretné összekötni az életét.

Felsorolod itt az anyagi javaidat, de nem írsz arról, hogy milyen más, esetleg belső értékeid vannak. Nem olyan pasi vagy, aki úgy gondolkodik, hogy viszem az anyagiakat, a nő meg legyen tárgyam a kocsim, nyaralóm, házam mellé?

Akik szeretik egymást, közösen húzzák a szekeret, viszont hol egyik, hol másik ad többet,lehetősége szerint. Ha a férj ér hamarabb haza, elmosogat, de ha a a férj van távol egy hétig, a nő pl felvágja a tüzifát, elsepri a havat... Valószínű, az a jó, ha a fizetésük közel azonos, de ha az egyik 2-3x többet keres, mint a másik, nagy szeretet, megbecsülés kell a másik iránt ahhoz, hogy ne az lebegjen a szeme előtt, hogy hú de ki vagyok én most használva, hanem nézi a másik ember pénzben ki nem fejezhető munkáját, ill. egyéb értékeit is. Ha van szeretet, megbecsülés, családféltés, akkor a két fél között nincs állandóan napirenden a vagyon. Ezzel nem tagadom, hogy ebben az anyagias világban nincsenek nők, akik a vagyonos pasira hajtanak, és nincsenek lusta, csődtömeg pasik, akik kényúrként viselkednek otthon, mert "én hozom a pénzt anyukám!". Ezért mondom, hogy méltó társat kell találni. Az együttélés az igazán nagy dolog, nem a házasodás, meg a válás.

2011. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 napietus ***** válasza:
79%
ja, kérdező: adj el a kocsik közül kettőt, és vegyél egy vitorlást! már szezon van a Balatonon, sokkal izgisebb ám, mint a gyk-n a hülyeséget kiírogatni :P:D
2011. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
72%

13:35 ossel tudok legjobban egyeterteni. Par Szoval szerintem a megkozelitessel van baj:

Penzehes nok mindig is voltak, es lesznek is, de emiatt maganyra itelni magadat, hogy ulhess a kincsesladikon, botorsag lenne. Ha ilyen alapon nezzuk, egy nagymellu, bogyos maca azert nem kezd kapcsolatba, mert nem akarja hogy a melleiert "szeressek".


A hazassagi szerzodes nem rossz megoldas, en mondjuk szemely szerint nem vettem volna jo neven, ha a ferjem szoba hozza, mert ez azt jelzi hogy nem bizunk a masikban, annak ellenere hogy kettonk kozul en vagyok a vagyonosabb.

Jogilag tisztazando: csak 15 ev egyutteles utan szamit kozos vagyonnak ( fele-fele) a hazassag elott szerzett vagyon. Tehat ha melle is nyulsz, es nem sikerul, akkor is mindenki ott folytatja ahol abbahagyta. Ha gyerek van, az persze teljesen mas. Gyereket mondjuk tartos 1-2-3 ev utan szoktak vallalni, en okos pasi nem dol be a " szedem a tablettat" jaj elfelejtettem bevenni" trukknek.


Szerintem is keress magadhoz hasonlo vagyoni helyzetu leanyokat es valogass koztuk.

Ha "Hamupipoket" szeretnel, aki maga szegeny, de megsincs elajulva a te vagyonodtol, akkor pl mondjuk szerintem ne sportkocsival menj randizni. A masik oldala az egesznek az hogy ha valaki szeret es oszinten szeret,teged es nem a penzedet akkor latod a szemeben, akkor is ha nem mondja.

Bon courage!

2011. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy megkérdezhetem?
2011. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon tehetős családba születtem, de a szüleim soha nem adtak, vettek csak úgy bármit. Az az elvük, hogy a gyereknek nem a halat kell a szájába adni, hanem meg kell őket tanítani horgászni. Sikerült felépítenem magam körül mindent, a munkámban is sikeressé váltam, segítség nélkül. A férjemet nagyon fiatalon ismertem meg, majd egy küzdelmes válás következett, mert túl sokat akart. Rengeteg férfi kezdett majd udvarolni, de lehetett gazdag és jóképű is, mégsem kellett, mert hiányzott a szerelem. Nem egy tárgy akartam lenni valaki mellett, akit minden pasi megnéz, hanem társ. Majd amikor teljesen lemondtam a szerelemről, akkor találkoztam vele. Nem hiszem, hogy általánosítanod kellene a nőket illetően. A pénz nem adja meg azt a boldogságot, mint amit a szerelem, család, gyerekek.
2011. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
39%
felőlem azt csinálsz mit akarsz...abszolút nem érdekel.
2011. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem minden egyedül RAJTAD múlik. RAJTAD múlik, hogy milyen nőt választasz. Senki nem kényszerít, hogy egy hasonlót vegyél el. (De tul.képpen nősülésre sem kényszerít senki, sőt, a barátnő se kötelező.)


Én nem sajnálom a fenti "csődtömeg" fiatalembert. Ő választotta a "hölgyet", egye meg, amit főzött.

Mindenki saját szerencséjének kovácsa. A csaj is, a pasi is, te is, én is.

2011. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!