Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit lehet...

Ilyen helyzetben mit lehet tenni? Rossz férfi és női modelleket tanultam el a szüleimtől, hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés

A mi családunkban anyukám hogy is mondjam, a dominánsabb, apukám passzív, nem igazán szól bele semmibe, nem ő irányít, így én is olyan lettem mint ő, mert a kisgyerekek ahogy felnőnek a szüleiktől tanulnak el modelleket, ennek utánajártam, és én nem akarok ilyen lenni, nagyon nehezen megy így a csajozás, teljesen máshogy kell viselkednem mint a berögzött minta.

21f


2011. máj. 20. 09:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Két végletben gondolkodóknak. Ezt hívják társfüggőségnek. Ugyanis nem tudják a saját életüket élni. Az úgynevezett gyengébbik állandóan meg akar felelni az erősebbnek. Családállítás +1. Ismerd meg magad és mindent fogsz ismerni.


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!



A válasz megírásának időpontja: ma 12:47


Egyébként így van ahogy ő mondta!Ezt hívják társfüggőségne és nem tudnak egyedül érvényesülni ez azért van mert általában a gyengébbik akaratu ember nem ismerte kimagát és nincs elég önbizalma és azt gondolja hogy ő egyedül nem tud végig vinni semmit az életben ezért kell neki egy erősebb pár,pl apukád esetében anyukás!Ha mind a két embernek megvan a saját kis élete és mindegyik rendelkezik kellő önbizalommal akkor ez nem alakul ki hanem egy egézséges kapcsolat!

2011. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyébként így van ahogy ő mondta!Ezt hívják társfüggőségne és nem tudnak egyedül érvényesülni ez azért van mert általában a gyengébbik akaratu ember nem ismerte kimagát és nincs elég önbizalma és azt gondolja hogy ő egyedül nem tud végig vinni semmit az életben ezért kell neki egy erősebb pár,pl apukád esetében anyukás!



Még annyi hogy pontossan ezért viseli anyukád a nadrágot mert nem érdekli!Így jó neki és nem mer szembe nézni saját magával,inkább megalázkodik!!!Ami hatalmas nagy hiba!Mert olyan lehetőségeket nyom el magában amiről fogalma sincs hogy benne van!

2011. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Most nem azért kedves kérdező, de a társadalmi szocializáción kívül mit tudsz felhozni arra, hogy otthon apukádnak kellene irányítania, anyukádnak meg halkan lesnie a szavát? :D
2011. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!