Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mi az oka ha egy...

Szerinted mi az oka ha egy fiatal titkolózik a fizetéséről?

Figyelt kérdés
2X éves, teljesen átlagos, hétköznapi munkakörben, nettó 80-120 között. Az ilyen korú ismerőseimnél meg se kell kérdeznem, hanem mondják előre.
2011. máj. 22. 10:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem itt az oldalon, hanem itt ahol lakom..
2011. máj. 22. 10:49
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
rohadjak meg ha a loottón nyernék 1 milliárd forintot biztos nem engedném meg senkinek se hogy megmondja hogy én nyertem . max a családomnak meg 1-2 havernak akiben 100%ig biztos vagyok hogy nem mondják el senkinek sem.
2011. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom mire fel ez a nagy titkolózás, miért ne lehetne beszélgetni a munkahelyről fizetésről?
2011. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha kevés, akkor lenézik az embert, ha sok, akkor meg irigylik, esetleg megutálják. Azt pedig nehéz meghatározni, mi az ideális összeg. Talán ezért.


De én eleve semmilyen adatot nem adnék meg senkinek, még itt sem, mert magánügy, senkinek semmi köze hozzá. Egyébként is egy senki vagyok, ezért mit érdeklem másokat.

Normális???

2011. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azért nem szeretnek beszélni a fizetésükröl, mert ha keveset keres akkor, ha vesz valamit azzal foglalkoznànak, hogy ennyit keres és mégis jut neki, ha sokat keres, akkor meg csak az irigység megy. Semmit sem lehet màr nyiltan megmondani.
2011. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy magánügy.
2011. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Ezt csak úgy mondom hogy csak Magyarországon nem veszi észre senki hogy mekkora bunkóság megkérdezni hogy mennyit keres valaki....
2011. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szívesen megmondom mennyit keresek ha kérdezik, pedig lehet, hogy nekem kellene talán a legjobban szégyenlem.

Az emberek többsége azt hiszi, hogy az én szakmámban milyen jól keresünk és egész nap a fenekünket meresszük, de ez nem igaz. 85 ezer a fizetésem amiben már benne van a gyerek után járó 10 ezer adó jóváírás. Hajnal 4kor kelek este 6ra érek haza, ah minden jól megy.

Ezt irigyli a sok tudatlan 8 osztállyal vagy még annyival sem rendelkezők.

2011. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
74%

aki röhejesen keveset keres, az elmondja, h legyen, aki sajnálja.bár ettől sem lesz több pénze.

aki meg sokat keres, az azért nem mondja el, hogy ne legyenek irigyei, érdekbarátai, és ne vágják folyton a fejéhez, h neked könnyű, sok pénzed van!


én sem szeretek se dicsekedni, se panaszkodni. amim van, azt beosztom, és ha valamire nem szívesen költök, és nyúznak vele, akkor azt mondom, h valóban, van pénzem, de másra kell. ennyi. egyébként meg tényleg csak a páromnak és anyukámnak van köze a fizetésemhez, a többi ember foglalkozzon a sajátjával.

2011. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs senkinek semmi köze hozzá. Ismerek olyat, aki 5 évet spórolt, hogy a kocsiját megvehesse, és amikor megvette csomóan beközölték, hogy "de jól megy". Na ilyen emberekre szerintem senkinek sincs igénye a környezetében.
2011. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!