Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg idióta vagyok?

Tényleg idióta vagyok?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron lefogytam 13 kilót, pár hónappal ezelőtt meg leadtam még 5 kilót! Most 75 kiló vagyok és le szeretnék fogyni 60 kilóra, de szinte minden rokonom, családtagom azt mondja, hogy én sosem leszek annyi, mert nekem vastag a csontozatom, ugyanis, apám, anyám se nádszálvékony! De én ezt nem hiszem el, megint idén nyáron fogyókúrázni fogok, meg még mellette minden nap futni akarok, de mostanába nem nagyon érzem magam jól, nem annyira kívánom az ételt, egyből hányingerem lesz, hogyha eszem egy kis mennyiséget, mamám szerint összeszűkült a gyomrom! Én erre azt mondtam:"Az jó, mert akkor sose fogok meghízni, ha nem olyan sűrűn eszek!" Unokatesóm meg azt mondta: "Jó nagy idióta vagy, ha annak örülsz, hogy keveset eszel!" Szerintetek tényleg idióta vagyok? Légyszíves segítsetek, várom a válaszokat!
2011. máj. 22. 19:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?


Nem, nem vagy idiota.

2011. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
miért lennél idióta ? nem hiszem hogy az vagy.
2011. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagy id.ióta.

Legalább bíztatnának.

Nyugi, csak nyugodtan fogyj még hiszen eddig is sikerült . Biztos sok kitartás kellett hozzá és ha eddig ment, akkor továbbra is menni fog. Ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel. Na meg, ha jobban is érzed magad így a bőrödben akkor ez a legfontosabb.

2011. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

dehogyis, én eredetileg voltam olyan, mint te most, tehát be volt szűkülve a gyomrom, ettem mindent, de nem bírtam sokat. azóta sajnos (máig sem értem miért) kitágult, és eszek, mint egy disznó, már 10 kilót híztam (50-52 voltam anno)... előtte azzal nyaggattak, hogy egyek, mert sovány vagyok, most meg azzal, hogy hova eszek, inkább fogyókúráznék :D ezeknek a rokonoknak semmi se jó :)

egyébként neked grat :)

2011. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.
2011. máj. 22. 19:51
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

Csak annyiból vagy buta, hogy örülsz, hogy összeszűkült a gyomrod. Ennek lehetnek következményei, enni mindenkinek kell, a tápanyagokra, alap, védő, stb. szüksége van a szervezetednek és csak tönkre teszed magad, ha megvonod.

Fogyni úgy is lehet, hogy mellette eszel rendesen!

Próbálj meg enni, mellette sportolni és minden rendben lesz!

2011. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy idióta vagy, gondolom a csalàdod az egészségedet féltik. Ha keveset eszel és màr hànyingered van, akkor màr az egészségednek àrtani fogsz. Persze fogyjàl, ha szeretnél, de szépen fokozatosan anélkül, hogy az egészségedet veszélyzetetnéd. A sport az nagyon jó, de azért nem àrtana szakember véleményét kikérned. Nem kissùly leadàsàról van szó.
2011. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem vagy idióta. Nekem ugyanezt mondta a családom mikor fogyni kezdtem, 81-ről fogytam le 63-ra, sajnos utána jöttek zűrök és nem tudtam folytatni, de már így is látszik, hogy semmi köze a csontozatomnak az egészhez. Kitartás! És csak ésszel fogyj, ne koplalj, vigyázz magadra. Nekem például a családom hozzáállása segített, és erőt adott, mert azt mondtam, hogy én csak azért is megmutatom nekik. Most meg engem kérdezgetnek, hogy ők hogy fogyjanak.
2011. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Ha eldöntöttél valamit, akkor rá se ránts, ki mit gondol! Amúgy, a rokonod kérdése is felfogható idiótaságnak. Szerintem nem vagy az, csak viccesen reagáltál a mamád mondatára. A rosszullétednek sok oka lehet, de azért tényleg úgy fogyókúrázz, hogy az ne terhelje meg a szervezetedet, kis lépésekkel és célokkal lehetsz eredményes ezen a téren. Ne vedd fel az ilyesmiket, most mondjam azt, hogy mindenki magából indul ki? :)
2011. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szűkült össze a gyomrod. Nekem is vannak időszakaim, amikor kevésbé kívánom az ételt, ilyenkor inkább igyál, és ennyi. Majd megjön az étvágyad hányinger nélkül, nem kell erőltetni.
2011. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!