Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg idióta vagyok?

Tényleg idióta vagyok?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron lefogytam 13 kilót, pár hónappal ezelőtt meg leadtam még 5 kilót! Most 75 kiló vagyok és le szeretnék fogyni 60 kilóra, de szinte minden rokonom, családtagom azt mondja, hogy én sosem leszek annyi, mert nekem vastag a csontozatom, ugyanis, apám, anyám se nádszálvékony! De én ezt nem hiszem el, megint idén nyáron fogyókúrázni fogok, meg még mellette minden nap futni akarok, de mostanába nem nagyon érzem magam jól, nem annyira kívánom az ételt, egyből hányingerem lesz, hogyha eszem egy kis mennyiséget, mamám szerint összeszűkült a gyomrom! Én erre azt mondtam:"Az jó, mert akkor sose fogok meghízni, ha nem olyan sűrűn eszek!" Unokatesóm meg azt mondta: "Jó nagy idióta vagy, ha annak örülsz, hogy keveset eszel!" Szerintetek tényleg idióta vagyok? Légyszíves segítsetek, várom a válaszokat!
2011. máj. 22. 19:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Csak akkor vagy butus,ha a diétát összekevered a koplalással.

Mert nagyon nem ugyanaz a kettő.

Diéta alatt 3 óránként enni kell,precízen ügyelve a fehérje és szénhidrát mennyiségére,hogy a fogyás zsírból történjen és az izmaidat-belső szervi izmok pl a szív-ne veszítsd el,ne gyengülj le.


A családnak meg üzenem,hogy lehet akármilyen vastag a csontod,attól még egy colos nőnek sem lesz több,mint 10 kiló a csontváza.

2011. jún. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amúgy 168 cm vagyok!

2011. jún. 12. 07:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!