Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek voltak a legsértőbb...

Melyek voltak a legsértőbb megjegyzések, amelyeket családtagoktól/ismerősöktől kaptatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 23:15
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
92%

'Kegyetlenül, és gusztustalanul hideg vagy!'


Anyumtól, azért, mert nem voltam hajlandó megölelni, és/vagy megpuszilni őt. Miért? Mert ha megteszem, mindig azt mondja utána, hogy 'Jéé! Te ilyet is tudsz?' Hihetetlenül rosszul esik.


15/L

2011. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
96%

Apám:

30 évesen mit tudsz felmutatni? A két válásodat és az abortuszodat?

2011. máj. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
91%

Hú, csajok, látom mindenki kapott hideget-meleget. :( Még a kérdezőé talán a legenyhébb :)


Ezért is örülök iszonyúan, hogy én egy nagyon normális férj- és apa alapanyagot kaptam ki... jobbat nem is kívánhatnék. Remélem mi nem követjük el ezeket a hibákat a mi gyerekeinkkel. Én legalábbis nagyon rajta vagyok, hogy soha ne bántsam a gyereket alaptalanul (és még okkal sem, akkor is inkább megbeszéljük a dolgokat).

2011. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
96%

Azt hiszed, hogy téged lehet szeretni?-Nekem anyám mondta, mikor 13 évesen összejöttem egy nálam idősebb fiúval, és később kiderült, és hát mit ne mondjak, nem nagyon tetszett neki. Ez eléggé rányomta a bélyeget az életemre, bizalmatlan vagyok a férfiakkal, és kóros önbizalomhiányom van. Erre vezetem vissza, mert azóta is ez jár az eszemben.


Papa szólt a karácsonyi ebéd előtt, amin az egész család ott volt, hogy vigyem már oda neki a gyógyszerét, mikor odaadtam, végignéz rajtam és elkezdi: Hát, még jó hogy neked szóltam, úgyis rádfér a mozgás. Mondanom sem kell, hogy végigbőgtem a délutánt, egyszerűen nem tudtam abbahagyni, és nem is ebédeltem velük. Alig vártam hogy tudjak onnan eljönni.

2011. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
Éveken át mondogatta mutter, hogy egy nagy nulla, egy tripla nulla vagyok. Majdnem minden nap. Aztán egyszer volt egy olyan is hogy megöllek, megfojtalak, mindez hajtépéssel körítve. XD De azon már csak röhögök, hiszen fizikailag korán felülmúltam és könnyen lefogtam. A többin eltartott egy darabig túllépni, de már sikerült.
2011. máj. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
86%
Amikor 157 cm és 5 kg voltam, apum és a bátyám állandóan azzal bántottak, hogy mekkora egy bálna voltam. A bátyám elvette előlem az ételt, és eldugta a kamrába.Mit értek el ezzel? Hogy most 163 cm vagyok és 37 kg. Köszönöm.:) Jól tönkretették az önbizalmam, sosem fogom azt hinni, hogy elég vékony vagyok..
2011. máj. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
89%

Már kisebb koromban sem volt semmi önbizalmam,és nagyon halkan beszélek,meg nem artikulálok rendesen (nem merek,vagy hogy mondjam),és ezért mindig kiabáltak rám a tanárok,meg minden,szóval rettentő sok probléma van ebből,na és mikor 13 éves voltam,mentem anyával az utcán,és mondtam neki valamit,és nem hallotta,és azt mondta,hogy ha ilyen halkan fogok beszélni,akkor szóba se áll velem :'( Ez most lehet,hogy nem hangzik olyan durván,de nekem engem borzasztó rosszul érintett,mert akkor megdőlt bennem az a hitem,hogy anya úgy szeret engem,ahogy vagyok,pedig csakis egyedül róla feltételeztem ezt.Persze amúgy azóta tudom,hogy Tényleg feltétel nélkül szeret engem,meg hogy ezzel ő végülis segíteni akart nekem (elég sz*rul csinálta,de akkor is),csak akkor ezt még nem láttam át.


20L

2011. máj. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
55 kg voltam* bocsánat.
2011. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
96%
Nekem apám mondott olyanokat, hogy én folyton csak lopok, csalok, hazudok, és hogy milyen pénzéhes kurv@ vagyok. Pedig soha nem érdekelt a pénz. Még azt is rám fogta, hogy több 10ezret loptam a tárcájából. Aztán amikor meglett a pénz, és visszakérdeztem, hogy na én loptam? Akkor simán letagadta, hogy ő márpedig ilyet soha nem mondott.
2011. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
96%

a legdurvabbak

csuszo maszo fereg vagy , anyad prasnya vere van benned, jo lenne, ha mar eltakarodnal itthonrol.(apu) a leges legdurvabb az volt, amikor 15 eves koromban lerakott az asztalra 2 200-ast, egyet nekem masikat noveremnek es azt mondta, hogy menjunk, ahova akarunk. Egesz nap bogtem a suliban

2011. máj. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!