Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek voltak a legsértőbb...

Melyek voltak a legsértőbb megjegyzések, amelyeket családtagoktól/ismerősöktől kaptatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 23:15
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen, ronda szar

L/18

2011. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ennyien írtok majd azonnal. Nem semmi megjegyzések, az apa fogós nagyon nagyon durva. :(
2011. máj. 22. 23:38
 13/53 anonim ***** válasza:
96%
Amikor legelőször aludtam a legelső barátomnál (19évesen!!!) lequrvázott az édesanyám!
2011. máj. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Nem semmi ez sem. :S
2011. máj. 22. 23:43
 15/53 anonim ***** válasza:
94%
És neked kérdező? Te még nem állsz elő a farbával? :)
2011. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
48%

nekem ma anyám szólt be, persze előtte megint belém kötött, amit nem hagytam annyiba, szóval

(...)

anyám: -te egész nap a szobádban vagy

én: - most komolyan, miért jöjjek ki hozzád, mikor egész nap non-stop tv-zel, s fogod a fejed - persze ilyenkor hozzád szólni sem lehet

a: - mert ez az egyetlen egy értelmes dolog ami van

é: - persze mert az még nem tűnt fel hogy én is itt vagyok és esetleg törődhetnél/beszélgethetnél már végre velem is egy kicsit, ugye?

(erre anyám kiakadt, mivel saját hülyeségébe futott bele, és áttranszponálta a szövegemet)

a: jaj már a tv-t is sajnálod tőlem, még tv-ni sem hagysz.

é: nagyon nem ezt mondtam, hanem azt mondtam hogy szerinted a tv-nél én nem vagyok értelmesebb, na kössz szépen (persze erre mi mással állt elő?)

a: majd ameddig itt laksz addig (....szokásos duma....)

é:... remélem nem fogod egyszer sem megtapasztalni az ellenkezőjét, mert az a fagyi egyszer kegyetlenül vissza fog nyalni (anyám végérvényesen kiakadt)


(én meg fogom a hasam...persze előadva azt hogy megbántott... na most legalább 5 napig nyugtom lesz, és nincs lelkiismeret furdalásom, mert nem én kezdtem és nem hagyom hogy belém rúgjon, ráadásul egész végig normális hangnemben mondtam azt amit, ő meg üvöltött meg csapkodott... )

2011. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Nekem az alakomra/alacsonyságomra szoktak megjegyzéseket tenni, de nem rokonok, hanem mások. Szerencsés vagyok, mert a családom rendes. El sem tudom képzelni, hogy leq-zon valakit a saját anyja/apja. Ezek sokkal rosszabbak, mint idegenek beszólásai. Ezek az emberek nem voltak fiatalok?
2011. máj. 22. 23:48
 18/53 anonim ***** válasza:
96%

sokat kaptam már. megszoktam, illetve egy idő után már csak vizes sem lett a szemem.

anyám elég gyakran mondogatta, persze több és durvább szitokszóval, hogy egy kib. taknyos senkiházi kölyök vagyok, aki a szüleitől függ - és hogy amíg a húgom nem végzi el az egyetemet (most kezdi a középiskolát csak, én vagyok elsőéves az egyetemen), addig ne akarjak én utazgatni, még ösztöndíjjal se, ne akarjam kiforgatni őket a pénzből, ne akarjam elvenni a húgomtól a lehetőségeket. (ez arra volt reakció, hogy kijelentettem, hogy anglisztikát kicseréltem olasszal a felvételi jelentkezés sorrendjében).

aztán voltam mocskos hazaáruló is, emiatt. (pedig tényleg nem az az ún. nemzeti érzelmű családom van, ismerve a rokonokat, ki hova származott el, honnan tért vissza.)

volt olyan is, hogy gennyláda vagyok, és biztos azt akarom, hogy minél hamarabb elpatkoljon anyám.

stb.

2011. máj. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
95%

Ja, hát szerencsés vagy akkor (kérdező) :)


Engem az apám k.vázott le (korábbi hsz-ó vagyok), és mivel a lábam is 40-es volt nő létemre (175 cm vagyok), még azt is közölte, hogy 37-es cipőt fog nekem venni, és a lábújjaimat egymás alá gyűri, és majd ugorjak le 2 méterről, hogy eltörjenek a lábújjaim, és 37-es lábam legyen... Ezt - mint kiderült - viccből mondta, de hetekig sírtam akkor rajta, olyan 16-17 éves koromban. :(

2011. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
85%

Minek eszel annyit? Lefolysz a székről! ( pedig nem voltam sose kövér, csak volt némi "hurkám" )

Te itt egy senki vagy, egy taknyos kölyök!


Papám mondta ezeket még gyerekkoromban, de máig emlékszem rá.

2011. máj. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!