Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Ez nem igazságos

Mit kéne tennem? Ez nem igazságos

Figyelt kérdés

El hagyott a barátnőm utánna meg úgy tesz mintha soha nem lett volna közöttünk semmi.Ezzel meg sértett és én bánatomba leittam magam,megvártam a házánál és lecsesztem hogy-hogy lehet ilyen tapló,nincs joga más érzéseivel játszani stb.Másnap kiderült hogy azóta van barátja és nekem jött az utcán.


Engem sértettek meg és még meg is vertek...Bosszút álljak rajtuk?

Normális válaszokat


2011. máj. 23. 17:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne állj bosszút. Kattanj le a csajról, próbáld elfelejteni!
2011. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.Nem lesz jó vége.Értelme meg főleg nincs.
2011. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, hát ez elég durva dolog...

Hát, né nem tudom mit csinálnék helyedben.

Milyen erős a barátja a volt csajodnak? mert he erősebb vagy, akkor verd el, aztán kész... :D Nemám, csak vicc, nem tudom mit tehetnél, bocsi.

2011. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
sorry ha valamit hülyén írtam,csak nagyon ideges vagyok most
2011. máj. 23. 17:53
 5/31 anonim ***** válasza:
83%

Ne csinálj semmit, max próbálj megnyugodni. Csaj létemre mondom, hogy undorító az ilyen.

Amúgy ha van kedved beszélgetni, írj privátot :)

2011. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
23%
mennyire sérültél meg? Látlelet+távol tartási végzés. Csak, hogy ne legyenek annyira nyugalomban...:P szemét kis "lotyesz"
2011. máj. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi de szerintem te voltál a hibás. Mégis mit kéne tennie a szakítás után az embernek? Egy táblára kiírni, hogy veled járt és a nyakában hordani?
2011. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
45%
Hát, én a helyedben gyúrnék kicsit, próbálnék mg vagányabb lenni, és felvágni a rohadt ribi előtt valami jó csajjal ;)
2011. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
63%

Hisztériés ostoba kan. Kidobott a nőd, te meg annyit rinyálsz mint egy kamionnyi havibajos nő, nézzél már magadba. Nevetséges vagy. Az emebrek összejönnek, aztán szakítanak.

Mit vársz, plakátolja tele a városst, hogy ó igen, veled járt? Amekkora rinyagép vagy, nem számítasz egy főnyereménynek. Inkább nézzél magadba mélyen, miért is dobott ki.

2011. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi,de ha szakítottatok akkor nem az a lényeg,hogy úgy viselkedjetek mintha nem lett volna semmi?Vagy hogy kell ilyenkor viselkedni?Nem tudom mit vártál...,hogy majd utánad szalad meg depizik O.o
2011. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!