Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Ez nem igazságos

Mit kéne tennem? Ez nem igazságos

Figyelt kérdés

El hagyott a barátnőm utánna meg úgy tesz mintha soha nem lett volna közöttünk semmi.Ezzel meg sértett és én bánatomba leittam magam,megvártam a házánál és lecsesztem hogy-hogy lehet ilyen tapló,nincs joga más érzéseivel játszani stb.Másnap kiderült hogy azóta van barátja és nekem jött az utcán.


Engem sértettek meg és még meg is vertek...Bosszút álljak rajtuk?

Normális válaszokat


2011. máj. 23. 17:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%
oké, hogy otthagyta a csaj, de attól már tuskónak kell lenni a másikkal? Meg sem ismerni az utcán? Ugyan már...
2011. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
72%
És akkor mi van ha nem ismeri meg az utcán? Akkor a másiknak joga van részegen megijeszteni? Szerintem az sokkal veszélyesebb...
2011. máj. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
43%

És annak a vadbaromnak mi joga volt bántalmazni...? Nincs undorítóbb dolog, mint megveretni a másikat.

Óóó nagyon megijedhetett, hisz a kérdező egy körözött várszomjas gyilkos, már jelentettem is a rendőröknek, mert ráismertem....:D:D

2011. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
28%
Hát szerintem pont hogy nem rinyagép a kérdező, mert lecseszta, hogy miért vezsi semmibe a volt kapcsolatukat? Meg gondolom, mert berúgott, az is benne voolt kicsitt ebben a lecseszésben, és akkor már kell szólni az új hapeknak... Hát az kicsit gázos...
2011. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
33%

könyörgöm csak megmondta a magáét a csajnak ittas állapotban...

Marha egy mimóza lelkek lehettek, ha besz@rtok egy kis lecseszéstől, inkább utcára se mennyetek, ennél az élet jóval keményebb ám, csak megsúgom

2011. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:00

1. azzal van van a legnagyobb baj hogy rámküldte a fasziját.

2. szerintem elég hamar elitéled az embereket,pedig az írásod alapján te se lehetsz százas.Azért írtam a kérdést mert tanácsokat várok,de amit írtál az nem tanács hanem oltás volt.A r.hadt anyádat

2011. máj. 23. 18:11
 17/31 anonim ***** válasza:
49%
Pasi létedre egy hisztis hülye f.sz vagy. Én is kidobtalak volna a pics.ba. Seg.fej.
2011. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
72%

Ja szóval csak az a jó válasz aki neked ad igazat kérdező?

Többiek... Tudjátok most még csak lecseszi részegen, legközelebb meg már a keze lendül ha nem tetszik nekivalami részegen. Senki nem úgy születik hanem kialakul... Honnan tudja a pasija, hogy nem akarjá máskor bántani? Szerintem nem normális, nehogymár én legyek a prűd mert azt mondom nem normális részegen cseszegetni a exet...

2011. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:12

B.meg te idióta hülye g.ci,nem érted hogy azzal van a baj hogy rámküldte a fasziját?? Ezek szerint nem értetted a kérdést mert nem azon van a hangsúly hogy "kidobott a barátnőm".

2011. máj. 23. 18:19
 20/31 anonim ***** válasza:
45%

hagyjad őket kérdező provokálnak.

Akkor is, egy ittasan való lecseszés áll szemben, egy direktben történő MEGVERETÉSSEL!!!!

Na melyik is a rosszabb????


Figyi én még mindig amondó vagyok, hogy látlelet. leírod mennyire sérültél meg?

2011. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!