Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? Ez nem igazságos

Mit kéne tennem? Ez nem igazságos

Figyelt kérdés

El hagyott a barátnőm utánna meg úgy tesz mintha soha nem lett volna közöttünk semmi.Ezzel meg sértett és én bánatomba leittam magam,megvártam a házánál és lecsesztem hogy-hogy lehet ilyen tapló,nincs joga más érzéseivel játszani stb.Másnap kiderült hogy azóta van barátja és nekem jött az utcán.


Engem sértettek meg és még meg is vertek...Bosszút álljak rajtuk?

Normális válaszokat


2011. máj. 23. 17:50
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:14

Nem,nem csak az a jó válasz.

Valamilyen szinten igazad van,beismerem ,nem kellet volna részegen oda mennem hozzá,de akkor se az a megoldás hogy megveret.. A faszival majd holnap elbeszélgetnek a haverjaim(nem verik meg nagyon,csak amenyire ő engem) a csajtól meg bocsánatot kérek holnap

2011. máj. 23. 18:31
 22/31 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 18:31

1 monokli és felrepedt száj

2011. máj. 23. 18:32
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a f....ba.Ne foglalkozz velük,éld az életed..
2011. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó ötlet, hogy ráküldöd a haverokat, tudod mi lesz a vége? Jót röhögnek rajtad, hogy mekkora egy töketlen vagy, hogy nem mersz elé állni te magad!:S:S
2011. máj. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy amikor részegen oda mentél a kelleténél erősebben értél a lányhoz, ha nem is verekedtetek de részegen nehéz felmérni mennyire lökted meg vagy szoritotad meg a kezét ha nyoma is maradt nem csoda hogy az új barát megvert.

Kár boszut állni inkább keres valaki mást.

2011. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de a legjobb amit tehetsz: hagyd az egészet a fenébe. Nem éri meg a bosszú, semmit nem ér az egész, elhagytak, kész, vége, ennyi.

Az, hogy nem akart megismerni az utcán, szerintem jogos, mert sokan nem tudják, hogyan kellene viselkedni a régi kapcsolattal, egyáltalán kell-e, szóval zavarban vannak sz emberek. (nem mindenki, de sokan, mielőtt megint jönne valami kötekedő alak)

A részeges dolog nem volt jó ötlet, az se, hogy megvertek utána, de mondjuk ne csodálkozz (nem azért írom, mert védeni akarom őket), de nem tudjuk, hogy miket mondtál-tettél akkor, plusz azért nem ismerjük a volt kapcsolatod, nem tudhatjuk, hogy mennyire volt ez jogos.

Röviden: hagyd a francba, felejtsd el, keress másik nőt, akivel jól elleszel.

2011. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani szabad. Szakítás után megszakítani a kapcsolatot ajánlatos, legalább könnyebben elfelejted és nem reménykedsz hiába. Játszadozást egyikben sem látok, sértést sem. Értem én, hogy fáj, de az ilyesmi előfordul, tovább kell lépni.
2011. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és amilyen ijesztő lehetett a zaklatásod, én is jogosnak érzem, hogy a barátja megvédte, ha a verés túlzás is volt.
2011. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Igazatok van,el kell felejtenem őt

köszi a válaszokat

2011. máj. 23. 21:35
 30/31 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: 05-23 18:12

neked meg csak anyit mondanék te ostoba p.csa ,hogy ha ekkora bunkó ribanc vagy akkor soha senknek ne írj választ.sza@rházi

2011. jún. 28. 17:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!