Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlkomplikálom a helyzetet...

Túlkomplikálom a helyzetet vagy valóban mindez nem normális dolog?

Figyelt kérdés

Sok dolgot írhatnék,de megpróbálom röviden.

Adott egy 1 éve tartó kapcsolat,ahol a nő(én) még egyetemre jár, a férfi sikeres vállalkozó.Leszögezném nincs a háttérben sem gyermek, nem nős,sem elvált.

Ha kicsit önző szemmel nézem a dolgokat:

-nem töltöttünk még együtt közös hétvégét,hetet

-1 év alatt 2x ébredtünk egymás mellett

-átlagban napi 1-2 órája van rám

-nem ismerjük egymás szüleit,bemutatásról szó sem volt

-még nem jártam a "valódi házában sem"

-életvitelén nem akar és nem is tud változtatni,mert ő tartja el a szüleit,mamáját (luxuskörülmények közt) felelős a dolgozói megélhetéséért

-szerinte jobbat érdemlek

-ajándékokkal próbálja kompenzálni,hogy keveset van velem


Mindezt elolvasva eddig nem túl pozitív,de:


-szívén viseli a vizsgáimat,mindig számontartja,figyel rám

-naponta találkozik velem

-számíthatok rá bármiben,ha problémám van

-fél év után kaptam lakáskulcsot, mert vett egy lakást,amit együtt választottunk ki, üresen áll,hogy biztosítsa ezzel azt,ha nyugalomra van szükségem

-nincs felesége,mielőtt ezt gondolnánk,bármilyen hívást felvesz,bárhol felvállal

-szeret,mondja is és érzem

-az eredményeim javultak mióta együtt vagyunk, úgy érzem jobb ember lettem mellette

Igazából csak tudni szeretném egy kívülálló véleményét erről a helyzetről. A valamit valamiért elv érvényesül,hogy szenvedek a hiányától,cserébe más dolgokért?Köszönöm előre is.


2011. máj. 24. 14:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Túlkomplikálod.
2011. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Minden attol fugg kinek mik az igenyei egy kapcsolatban.

Az en igenyeim ettol sokkal nagyobbak erzelmi teren,nekem ez nagyon keves lenne.

2011. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Huha csajszi!:) nem semmi amit itt leirtál. A kérdésedre az én véleményem szerint a válasz az, hogy az a normális, ha neked ez normális és megfelel! HA MEGFELEL, hogy 1-2 orát van veled, nem voltatok soha együtt 7 végén, a szüleitek nem ismerik egymást, nem ébredtetek együtt, de ennek ellénre érzed, hogy szeret, odafigyel rád, ami körülötted zajlik(suli, vizsgák), és a többi amit leirtál, AKKOR NEKED EZ NORMÁLIS. De nem értem, hogy a kérdéseden belül mit akasrz megtudni? hogy érdemes e igy folytatni a kapcsolatot ezekkel együtt, vagy ezek nélkül(amiket fent leirtál), vagy mégis mi a kérdés?
2011. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

Titkol valamit, nem szeret, csak arra kellesz. Sajnos az ilyeneket hívják eltartottnak...

De gonosznak tünhetek így látatlanban ilyen szavakkal, de kérted hogy kívülálló véleményt szeretnél.

Ami zavar téged, kérdezd meg hogy miért van...egyenként, ezt hívják kommunikációnak, beszélgetésnek!

2011. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is túlkomplikálod. Rendes embernek tűnik, örülj a vele töltött időnek, mégha nem is sok.
2011. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem komplikálod túl, mert szerintem ez egy nagyon komplikált helyzet. De ez nem azt jelenti, hogy rossz lenne.. csak más. Ha mindketten képesek vagytok boldogok lenni így, akkor nincs semmi gond. A párod nagyon figyelmes veled és érezhetően komolyan számon tart az életében. Csak épp túlságosan kevés időt tud szánni rád.. Túl sok emberért érzi felelősnek magát, és így nehéz vele komolyabban tervezni a jövőt. Nagy előrelépés lenne, ha bemutatnátok egymást otthon a családtagoknak. A helyedben én ezt erőltetném.. mert a többit el lehet fogadni, ha nem is könnyen. (Én a közös nyaralásokat, hétvégi programokat és a gyakrabban együtt alvást hiányolnám..)
2011. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy úriember, aki szeret és tisztel. Ráadásul elég bőkezű is veled. Én megbecsülném.
2011. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy másnak normális-e, rajtad nem segít. Az kell tudnod, hogy neked így jó-e. Ha igen, semmi gond. Ha nem...
2011. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az nem normális,hogy 1 év után még a szüleit sem ismered és nem voltál a lakásán,ja és az sem jó ha nem alszotok többet együtt.Valami gubanc van vele az tuti.
2011. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 eNerdzsy ***** válasza:
55%

Persze nem lehet végső következtetést levonni abból amit írtál de nekem nagyon úgy tűnik, hogy ez a pasi nem vesz téged túl komolyan. Férfi szemmel ezt úgy látom, hogy jó vagy neki egyfajta biztonsági tartaléknak de nem kezel egyenrangú "párjaként".

Azt pedig már neked kell eldöntened, hogy meddig lesz ez jó így.

2011. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!