Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 év házasság után kiderült,...

27 év házasság után kiderült, hogy a férjem (51) évek óta viszonyt folytat egy nála jóval fiatalabb lánnyal. Nyeljem le, vagy váljak el?! Láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Én két évvel vagyok nála fiatalabb, és őszintén szólva nem tudom mitévő legyek, mihez kezdjek most?!

Van két nagy gyerekünk, évek óta érzem, hogy zűr van, de nem gondoltam, hogy ekkora...

Ő állítja, hogy minden kapcsolatot megszakított vele, de nem tudom, hogy hihetek-e neki. Ígéri, hogy minden a régi lesz, és igyekszik...


2011. máj. 24. 15:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Fontos kérdések: Meg tudsz bocsátani? (én nem, soha többet nem feküdnék le vele, nem is lennék képes rá).

El tudnál költözni? Van magán vagyonod amivel új életet tudnál kezdeni?


Ha a vagyon vagy a közös múlt összetart nagyon nehéz lesz neked. Veszekedni nem érdemes, de a kapcsolatotok ezentúl rosszabb lesz és a szex sem fog működni. Ha egy nőt megcsalnak onnantól a szexnek vége. Mindig az eszedbe fog jutni.

Ha viszont a szex nem fontos a kapcsolatotokban, akkor is nehéz lesz. De akkor viszont meg kellene beszélni.


Én mint nő, nekem a szex nem menne egy ilyen személlyel. Az ilyet nem lehet elfelejteni, és tudjuk, hogy a nők nem felejtenek.

2011. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

Én mint szerető szeretnék neked valamit elmesélni.

Én 26 vagyok a szeretőm 49.Kb. 30 évesnek néz ki, ápolt, szexis és vagány, gondolkodásmódban is fiatalnak mondanám.

Mindketten a jó szexet kerestük egymásban és az izgalmat, Ő a nejétől menekült én a férjemtől.Én úgy mentem bele ebbe a viszonyba, hogy Ő sosem tagadta, a házassága 25 évében is mindig volt valakije, annyi a különbség,hogy mára kicsit lecsendesedett.

A férjed valószínűleg azt élvezi,hogy valaki újra jó pasinak tartja ,egy fiatal, csinos lány és így ő is kicsit fiatalodhat.Valamit keres másban, amit veled nem talál, talán az izgalmakat.

Nem hiszem,hogy abba fogja hagyni, mi is már 3 éve tartjuk a kapcsolatunkat.

2011. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

..ja és ne felejtsd el: TÉGED SZERET!!

Én is a férjemet, ő is a nejét!

2011. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

19:22: oszinten, te mit szolnal, ha megtudnad, hogy a ferjed megcsal? Es te meg fiatal vagy, hogy hogy a ferjedben nem latod a jo pasit, hogy hogy o meg a fiatal jo not nem latja benned? (mert azt irtad, hogy ez a hiany oka)


Azt irod, hogy egy fiatal, csinos lany kellene a szeretodnek. Te sem ugy fogsz kinezni 50 evesen, mint most. Mar most is csalod a ferjedet ilyen fiatalon. Akkor hogy magyarazhatod ezt a korral?


Miert vagy hazas, ha a ferjedet csalod evek ota? Minek ilyen embernek hazassag? Legyel szingi, aztan azzal vagy, akivel akarod. Ne csodalkozz, ha elitelnek. Nemcsak szereto, de megcsalo is vagy. A helyedben ezzel nem buszkelkednek. Te adnal tanacsot a kerdezonek, hogy milyen legyen, mikor a te hazassagod sem mukodik megcsalas nelkul?

2011. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek,8 hónapja estem át hasonló krízisen!22 év házasság után!

Azért azt cáfolom,hogy nincs szex a megcsalás után!

Lehet,hogy furcsa,de jobb lett a szex,és gyakoribb, mint huszonévesen.Megújult,felfrissült a kapcsolatunk,és rájöttem,én is hibás voltam valahol,és a hibákat megpróbálom,korrigálni.

És pont ez a kaland döbbentett rá,hogy még szeretem a férjem,éa nem a 3. -at választotta,hanem engem!!!!

Újra férfiként nézek rá,és rádöbbentem a jó tulajdonságaira is,mert a megcsalás előtt már eléggé elfáradt a kapcsolatunk.

Most szinte űjra egymásba szerettünk,akármilyen hihetetlen!

Örülök,hogy nem váltam el,pedig az 1. reakcióm nekem is az volt!

Szóval van még remény,kitartás!

Azért én a "szeretők táborába "tartozók helyébe NEM IDE írnék....

2011. máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én is a szerető szerepéből válaszolnék kedves kérdező.

Évekkel ezelőtt volt viszonyom egy tőlem 18 évvel idősebb férfival, akinek szintén felnőtt gyerekei voltak, valamint 20 éves házassága.

Azt mondta, hogy szerelmes belém, én is az voltam belé. Nem akart elválni értem, sok minden miatt.

- látta a korkülönbséget, hogy ő hamarosan öregember lesz, én nem

- nem akarta a feleségét tönkretenni, mert ő sem volt már fiatal, nem akarta öregségére magára hagyni

Évekig volt viszonyunk, aztán egy szép napon én beleszerettem egy másik férfiba és a viszonyt szépen leépítettem. Én férjhez mentem, ő pedig maradt a családjával.

A lényeg, hogy ha szereted őt, akkor bocsáss meg neki, hiszen ott van veled, nem akar elhagyni téged. Csak kapuzárási pánikol:)

2011. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

azért kedves 08:32 én kíváncsi lennék rá, hogy ha veled teszi ezt meg a mostani férjed 20 év múlva egy nála 18 évvel fiatalabb nővel akkor is így fogsz reagálni ? hogy ugyan, csak kapuzárási pánik volt a férjed részéről ???Megrázod magad , köpsz egyet és mégy tovább az életben, mert nem hiszem :S, még akkor sem, ha tudod nagyon jól, hogy veled marad, nem akar elhagyni ...


Nem mondom, hogy hosszú idő után nem lehet megbocsátani,hogy nem lehet ezen túllépni, de szerintem ez nem olyan egyszerű, mint ahogy itt leírod ! Mindenki másképp éli meg a megcsalást és ez szerintem független attól, hogy hány év után csalják meg, vagy kivel és mindenki másképp tud túllépni rajta !


Én kívánom neked kedves kérdező, hogy találd meg a boldogságod az életben, bárhogy is döntesz !

2011. máj. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:1


ezt neked üzenem!!

Mert a férjem 4 éve képtelen kefélni!! Te meddig bírnád szex nélkül?? Utálom az ilyen férgeket, aki ítélkeznek mások felett, közben nem is tudják a valódi okot.

Kívánom,hogy legyél hasonló helyzetben,hogy milyen az, amikor mindent megpróbálsz és mégsem ér hozzád, mert nincs libidója, mert inzulinrezisztenciás .És hiába kezelik, még mindig semmi!

2011. máj. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

nagy marhaság h ha anyukád megbocsájtott,te meg nem? ez az ő életük kedves válaszoló..


én elítélem a megcsalást,de nagyon szeretem a férjemet és ha véletlenül megtörténne vele,nem hagynám el.


ha szerelmes lenne és ő akarna menni,az más lenne. de nem erről van szó.


ennyi élményt,évet,egy fél életet eldobni egy botlásért sztem nem szabad.


és egy kalap alá venni se olyannal amit az egyik válaszoló írt,h a szeretője egész házassága alatt félrek.efélt. az egy tahó. meg a kedves szeretője is-már bocs.


itt más a helyzet,sztem próbáljátok megoldani,lehet h még -ahogy valaki írta- felfrissülhet a kapcsolat,mert lehet h sokmindenben a feleség is hibás. a férje meg abban h a problémái megoldását házon kívül kereste

2011. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:13


és hol van a jóban-rosszban,egészségben betegségben dolog???


hogy lehetsz ennyire szemét hihetetlen!!!


és még neked áll feljebb!! szerinted ezzel oké a megcsalásod?


szegény férjed,jobbat érdemelne.

2011. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!