Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 év házasság után kiderült,...

27 év házasság után kiderült, hogy a férjem (51) évek óta viszonyt folytat egy nála jóval fiatalabb lánnyal. Nyeljem le, vagy váljak el?! Láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Én két évvel vagyok nála fiatalabb, és őszintén szólva nem tudom mitévő legyek, mihez kezdjek most?!

Van két nagy gyerekünk, évek óta érzem, hogy zűr van, de nem gondoltam, hogy ekkora...

Ő állítja, hogy minden kapcsolatot megszakított vele, de nem tudom, hogy hihetek-e neki. Ígéri, hogy minden a régi lesz, és igyekszik...


2011. máj. 24. 15:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
11:13: 85%-os vagyok, nekem irtal, igy valaszolok a gyonyoru stilusban megirt iromanyodra. Kepzeld el, hogy az en ferjem impotens illetve nem is kivanta soha, egesz eleteben ilyen volt, de egyre jobban ilyen lett. O ilyen ember, de meg eszembe nem jutott megcsalni...te nem szereted, ezert csalod. Ennyi. Az, hogy tisztessegesen elokre dobalod a sarat, mint en, mutatja, hogy mennyire lent vagy. Tisztesseges ember vagy kilep ilyen hazassagbol vagy nem csalja meg a masikat. Ha mar megcsalod, NEM szereted, mert nincs meg benned a tisztelet iranta.
2011. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyebkent masok irant sincs tisztelet benned (az mutatja, hogy nekem is rosszat kivansz illetve masoknak ugy allitod be a hsz-edben a szereto szerepet, mint egy elfogadhato es kovetendo peldat). Ha mar ilyen vagy, legalabb ne hirdesd! Isten mentsen meg, hogy ilyen novel osszefusson az ember barhol.
2011. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Meg mindig varom a valaszodat ocsarlo valaszolo. Erre mit tudsz irni? Kifogytal az ervekbol (kifogasokbol)?
2011. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!