Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjünk a párommal a volt...

Elmenjünk a párommal a volt barátnőjének az esküvőjére?

Figyelt kérdés
Kicsit abszurd a helyzet... A páromnak elég jó a kapcsolata a volt barátnőjével (nagy szerelme volt), mi már 7 éve együtt vagyunk, ők azóta is tartják a kapcsolatot. (Az most mindegy, hogy ez nekem hogy esik.) Na, a lány most kitalálta, hogy örülne, ha mi is ott lennénk az esküvőjén a nyáron. A párom azt mondja, hogy nem szeretne elmenni, de szerintem ezt csak miattam mondja... Az is lehet, hogy ő érezné rosszul magát. Milyen kifogással lehetne ezt lemondani? Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? (Nem tudom, hogy neki mi esik rosszabbul... Ha féltékeny vagyok, tegyük fel alaptanalanul, és emiatt haragszik meg; vagy ha nem vagyok féltékeny, és azt hiszi, hogy nem is érdekel?)
2011. máj. 26. 11:59
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
50%

Nálam csak a neoliberális hippy barátaimnál van olyan, hogy barátság az exxel. De természetesen egy-egy füves partyn azért ők is össze-össze dugogatnak...de nem kell félreérteni...ez csak barátság...semmi más.


XD

2011. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
55%
Mindenki az esküvőjén a leggyönyörűbb, nem mennék el, mert rút kiskacsa lennék mellette. Sztem menjetek el addig nyaralni valahová, ez jó kifogás:)
2011. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
44%

Miért kéne elmenni?

Semmi közzük egymáshoz.


szórakozni máshol kell, és nem kerül annyiba mint egy esküvői ... ajándék.

2011. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
61%

Én az én példámat írom le!

Ímádom a férjem ő a biztonság,a szerelem,a szeretekezés ő

egyszóvl a mindenem ffiak terén!

DE!16 éves voltam elősször igazán szerelmes!Gyerekszerelem sze.x nélkül!Mégsem szívesen mennék el az esküvőjére ennek

a srácnak!Pedig már nem érzek iránta semmit!

De akkor sem!

Mondjuk a többi exem is megnősült,komoly kapcsolat azokat kb.lecarom!

De ennek az egy pasinak nem szívesen mennék el az esküvőjére!Soha!Az volt az első igazi szerelem!Ami sosem felejtődik el:))))

2011. máj. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ha párodnak nincs kedve elmenni és szerintem neked se akkor nem látom át a problémát. Kifogást mindig lehet találni. Sőt, szerintem nem is kell megmagyarázni, nem mentek aztán ennyi. Szerintem ne filózz ennyit a dolgokon, kicsit lazábban, persze ez már nem tartozik a kérdés megválaszolásához.
2011. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Okés, köszönöm mindenkinek a válaszokat. (Én nem pontoztam le senkit.)

Az a baj, hogy a páromból nagyon nehéz kicsikarni, hogy az érzéseiről kezdjen beszélni, de majd félálomban rákérdezek nála (olyankor mindig őszinte :) ).

A "kettesben szoktak találkozni" szerintem nem gáz, mert 1., eddig mindig nyilvános helyen futottak össze (tudtommal), 2., én bízom a páromban.

Tudom, hogy szeret engem, de... Lehet, hogy tényleg hülyén venné ki magát, ha ott lennénk az esküvőn. Az meg a másik, hogy senkit sem fogunk ismerni... A reakciójáról már írtam: szerintem felvenné a fapofát, és levegőt sem venne egész este, nehogy kiüljön az arcára bármi is.

Na, majd meglátjuk. Azért köszi a hasznos tippeket, és annak is örülök, hogy nem csak szerintem fura ez a helyzet.

2011. máj. 26. 13:08
 37/42 anonim ***** válasza:
56%

"szerintem felvenné a fapofát, és levegőt sem venne egész este, nehogy kiüljön az arcára bármi is."


Na itt a szép mondanivaló árnyalt része, hogy minden oké, meg nincs annyira féltékenység, fő a bizalom stb.

Ezt Te így gondolod. Hogy majd fapofa. De ha abszolúte nem is érdekli, csak elmentek , mert meghívták, akár jól is érezheti magát , nem? :)

Szóval ne abból indulj ki, hogy miattad mit csinálna. Ha annyira jóban van az exével, és menni akarna, hát menjetek.

Mondjuk nekem egy esküvővel az is értelmezhető, hogy a csaj így nyilvánítja ki, hogy már nem érdekli az exed, -mint férfi- és hozzámegy a szerelméhez. Hm, hm.Nem könnyű.

2011. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
*exe , bocs félrenyomtam.
2011. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
50%

Ez nálunk máshogy volt az akkori párom, mellettem 3év után beleszeretett egy lányba csókig jutottak..aztán az lett belőle h nekem azt mondta, nm érdekli már..titokban találkozgatak, egysszer akkor is mikor együtt voltunk, odamentem váratlanul, mondta a párom várajam meg, de nm bírtam ..

maj idővel lány megismert vkit aztán hozzá is ment és páromat meghívta az eskővőre, elment, tudtam me miután hazudott szemmel tartottam..és totoál kiakadt tőle, nm tudta leplezni..Aztán esküvő után is találkoztak mikor meg volt az első gyerek és akkor rá akart mászni a csaj, de a párom visszautasította..7év után vége lett, nm ezért, tett róla, h kiábránduljak még jobban és ne álltassam magam..


Sztem nm normális helyzet.. beszéljétek meg.


Mostani Párom úgy ismertem meg, h tudtam tartja a kapcsit exével..kénytelen voltam elfogadni, de nm esik jól, Vele tudok beszélni erről, normálisan és tisztában van azzal, h esik. A másik pasimmal nm tudtam, igaz őt nm is érdekelte milyen ez nekem.


Mindenki maga dönt el mennyit bír..

2011. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is kivétel vagyok, én ott voltam az exem esküvőjén, ők is a miénken,felesége nagyon jó barátnőm, négyesbe voltunk nyaralni 3 hétig, és egyszer sem fordult meg a fejembe, hogy ő az exem. A feleségének sem. Páromnak sem.Exemnek sem És nem vagyunk füvezős hippik:-)

Egyszerűen felnőtt emberek, és tuti jó nyaralás volt:-)

Múlt az múlt:-)

De ha te azért mész el, hogy a reakciót figyeld, akkor ennek féltékenység szaga van, ebből szerintem csak balhé , vagy "rossz szájíz" lez. Mert ha látsz valamit, vagy te ha annak véled...és lehet, hogy csak bebeszéled....elég necces...tényleg menjetek nyaralni.

2011. máj. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!