Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjünk a párommal a volt...

Elmenjünk a párommal a volt barátnőjének az esküvőjére?

Figyelt kérdés
Kicsit abszurd a helyzet... A páromnak elég jó a kapcsolata a volt barátnőjével (nagy szerelme volt), mi már 7 éve együtt vagyunk, ők azóta is tartják a kapcsolatot. (Az most mindegy, hogy ez nekem hogy esik.) Na, a lány most kitalálta, hogy örülne, ha mi is ott lennénk az esküvőjén a nyáron. A párom azt mondja, hogy nem szeretne elmenni, de szerintem ezt csak miattam mondja... Az is lehet, hogy ő érezné rosszul magát. Milyen kifogással lehetne ezt lemondani? Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? (Nem tudom, hogy neki mi esik rosszabbul... Ha féltékeny vagyok, tegyük fel alaptanalanul, és emiatt haragszik meg; vagy ha nem vagyok féltékeny, és azt hiszi, hogy nem is érdekel?)
2011. máj. 26. 11:59
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Szia nekem is az utolsóhoz hasonló a helyzetem: egymás exeivel házasodtunk össze....

Muszály volt jóban maradni mert egy baráti társaság....

Én voltam a tanú is az esküvőn, azért éreztem csak furán magam merta fiú családja visszasírt engem, és ezt ott is mondták.

Aztán persze ők is eljöttek a miénkre...


De a ti helyzetetek más, szerintem ne menjetek el: kifogás: másik partira vagytok hivatalosak- nem hiszem hogy leellenőrzik.

2011. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat.

Én biztos nem mennék el a párom exének esküvőjére és saját exeim esküvőjére se mennék, én se hívtam meg őket az enyémre. Hogy mivel lehet lemondani? Hát lehet választani az őszinte (vagyis ez baromi kellemetlen, nem akarunk ott lenni) és valami kamu magyarázat közül.

2011. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!