Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egyszer se kel a védelme...

Anyám egyszer se kel a védelmemre amikor apám megver és fenyeget, mért nem?

Figyelt kérdés
Soha semmit nem csinálok,apám szadista tudja anyám is de nem tesz semmit 14/F
2011. máj. 26. 16:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
lehet anyud is fél tőle :S bár akkorsem kellene hagynia
2011. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
Talán azért, mert anyukád fél apádtól, vagy ő is igazságosnak tartja, hogy megver.
2011. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg őt is bántalmazza apád :(

Nagyon sajnálom, ami Veled történik :( Nem tudsz átmenni rokonhoz (nagymama?), szomszédhoz, amíg apád részeg ill. dühöng? Rendőrséghez, gyermekvédelemhez is fordulhatsz, vagy mondd el a problémát egy tanárodnak, akiben megbízol.

Illetve van egy ilyen:

"Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)"

2011. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de nem alkesz soha nem iszik ő alapból ilyen,kb másfél órája is lefejelt a fürdőszobában de sose ver meg annyira hogy látsszon vagy fel tudjam jelenteni mindig csak a lelki világomat sanyargatja de iszonyat keményen szó szerint olyan vagyok mint egy felnőtt annyira megkomolyodtam mondta már mindenki a pszichológus stb anyámat már nem veri egyszer verte meg életveszélyesen azóta akkora szerelemben vannak hogy velem egyáltalán nem foglalkozik SENKI apám állandóan le kis-köcsögözik meg biztos b.zi vagyok mert nem mászom a lányokra,senkihez se tudok menni mert az összes nagyszülőm meghalt
2011. máj. 26. 16:37
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

amég nem teszel semmit , addig ez nem is fog sajnos változni.

Tegyél feljelentést.Hidd el, azonnal fognak foglalkozni az üggyel.Vagy amit előttem írtak, szólj eg yolyan tanárnak akiben megbízol, ő is tud neked segíteni.

2011. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Anyám meg azt mondta hogy az életét áldozná értem de soha nem tesz semmit amikor meg ÉN kérem hogy védjen meg azt mondta hogy megvédett közbe végignézte
2011. máj. 26. 16:38
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Testéred van?Nagynéni,nagybácsi?Semmi okot nem adtál,hogy lefejelt bement és csak úgy?:OTe mit teszel ilyenkor hagyod?sokkal erősebb nálad?:O
2011. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolja, neki jobb nem jutna - ergo csak magára gondol. Apád egy kisebbségi komplexusokkal teli szánalmas fazon, anyáddal együtt. Rajtad éli ki a gyerekkora sérelmeit, meg a mindennapi stresszt, mert egy relatíve gyereknek úgysem hisz senki. Annál szánalmasabb lényt el sem tudok képzelni, mint aki egy védtelen, fizikai hátrányban lévő gyereket bánt. Ha marad látható nyoma, menj be az első rendőrőrsre! Susan Forward: Mérgező szülők könyvét vedd meg. Bocs, de még túl fiatal vagy hozzá, viszont a helyzeted alapján mégsem így látom.

Sz*r kimondani, de ha egy szülő szereti a gyerekét nem veri. Másrészről meg ha - akár az apja - egy ujjal is bántaná a gyerekemet, ott helyben agyonütném. Anyád valószínűleg depressziós, aki beletörődött a sorsába, és már nem érdekli semmi, és senki, csakis önmaga, és a látszat, hogy van egy családja.

Én csak anyámmal éltem, 30+ éves nő vagyok, és most, hogy muterom meghalt (és ellentétben azzal, amit hittem, egyáltalán nem könnyebbültem meg, mert gyerekkoromban ellenem elkövetett szemétségeivel még a sírból, még hamvaiból is utánam nyúl), antidepresszáns és nyugtató, valamint pszichoterápia segítségével próbálom feldolgozni a gyerekkoromat, aminek köszönhetően tönkrement az egész életem. Ja, és mindezt egy vagyonért.

2011. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Részvétem utsó :(

Az összes tesómat elüldözték (2) meg ők csak a pénzre hajtottak a nővéremhez meg nem tudok menni mert két 2-3 éves kisgyereke van

2011. máj. 26. 16:47
 10/27 A kérdező kommentje:
A megverés alatt meg úgy értem hogy mindig ott üt ahol nem látszik pl teljes erőből tenyérrel tarkón ver úgy hogy 2 napig érzem,vagy erőből a felkaromra vág,erőből pofon vág,rátapos a gyulladt lábfejemre,lábszáron rúg
2011. máj. 26. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!