Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egyszer se kel a védelme...

Anyám egyszer se kel a védelmemre amikor apám megver és fenyeget, mért nem?

Figyelt kérdés
Soha semmit nem csinálok,apám szadista tudja anyám is de nem tesz semmit 14/F
2011. máj. 26. 16:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Föltétlenül fordulj valamilyen gyermekvédelmi, családvédelmi szervezethez, az iskolában segítenek, szólj az oszifőnek.
2011. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ne haragudj, én két nagyfiú apja vagyok de nehezen tudok elképzelni olyan élethelyzetet, hogy bemegyek a fürdőbe, és az ott lévő, semmi rosszat nem tevő fiamat lefejeljem, vagy akár csak szóval megbántsam. Itt valami nem stimmel. Egy hiéna nem csinál ilyet a kölkével. Narkózol talán?

2011. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Kedves két fiúval rendelkező apuka!

Az apám szadista.

2011. júl. 1. 23:36
 24/27 anonim ***** válasza:

Nekem is az jutott elsőre eszembe,hogy pszichiátriai beteg,aki nem kezelteti magát.

Próbálj nővéreddel beszélni,hátha ő is igazolja a panaszodat a gyámügynél vagy a rendőrségen.

2011. júl. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hallgass a többiekre. Jó dolgokat mondanak.

Vagy ha vannak olyan jó barátaid akikben megbízol esetleg velük is beszélhetsz erről, hátha az könnyítene valamennyit.



Aki meg nem tudja elképzelni, hát.. előfordul.

Engem anyukám és apukám egyformán szidtak testvéreim is de valahogy én voltam a "favorit", a többiek kimaradtak a szórásból. Csak 1szer vert el de biztosíthatom a lelki-szóbeli bántalmazás legalább ugyan olyan rossz ha nem rosszabb. Igazából pont amit korábban írt valaki hogy ugye látlelet ha durvábban megüti. El se jutottam addig hogy bárkinek szóljak mert gondoltam úgy se hiszik el, de érdekes mód abból se gondolt senki semmit hogy mindig rosszul éreztem magam. Bár, hát most belőled indulok ki biztos azt hitték egy narkos hülye vagyok, 10 évesen ugye.. hát igen sose lehet elég korán kezdeni gondolom.


Önbizalmam az ugye a folyamatos szülői "szeret" mellet semmi volt, önbecsüléssel meg társaival együtt. Végül is röviden tönkretették a gyerek korom ha nem az életem, most nem részletezem csak hogy van ilyen. Pár éve apám meghalt agyvérzésben, vajon mitől??


Mindenesetre ahogy tapasztaltam ezzel nem is tudok mit kezdeni, már én érzem magam szarul hogy óó én béna c hogy nem tudom jobban érezni magam. Annyi szerencsém van hogy egyszer egy sráccal egész jól eldumáltam és ez szóba került. Aztán kiakadt hogy amikor apukám meghalt senki még egy jó szót nem mondott, szóval hogy nem én voltam a hibás. Csak mert úgy álltam hozzá ugye hogy na biztos azért mert úgyis olyan béna vagyok.

2011. júl. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
szerintem keresd fel a helyi gyerekvédelmiseket esetleg nagyszülőkkel együtt! Nagyon sajnállak és remélem hogy Te majd egyszer nem ilyen apuka leszel kis kö.csög az apukád de csak azért mert nem akadt emberére... Ezért nem lettem szociális munkás mert az összes ilyen embernek karóval rontanék neki! Anyukád is hibás holott Ő nem üt meg de hozzájárul azzal hogy tűri mivel semmit nem csinál remélem megoldódik a problémád!
2011. júl. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mert ő is fél tőle. De ez akkor sem helyes én az életem árán is megvédeném a gyermekemet.
2011. júl. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!