Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztaságmániás fiús anyukák!...

Tisztaságmániás fiús anyukák! Mit szólnátok ha meglátnátok hogy ahova a "kisfiatok" jár egy lányhoz, az kupisabb a disznóólnál?

Figyelt kérdés

Kupis és rendetlen vagyok.De nagyon.Ruha itt,pohár ott,minden ahol épp leteszem.Párommal 4 éve együtt vagyunk,gyakorlatilag be van költözve hozzám,heti 1-1 napot a szüleinél van.Normális szülők,kb 2 havonta én is vagyok náluk.Még sosem hivtam fel őket,nem vendéglátásra alkalmas lakás (albi,nem saját),anyám is csak párhavonta jön,szörnyülködik is,hogy otthon se volt rend mig velük laktam,de itt végképp.

Páromat nem igazán zavarja,rendetlen ő is,ketten eszméletlen dolgokat művelünk,takaritani,rendetrakni egyikőnk se szeret,igy általában elmosogatva van csak,és szemét kidobva hogy nehogy meglepjenek a csótányok.Plussz porszivozva 3-4 hetente.

Ma megyünk szüleivel el,de mivel én melózok délelőtt,igy felvesznek és útközben felvesszük a cuccaimat.Erre párom mondja reggel hogy anyukája ugyis kiváncsi hogy hol él a kisfia...

Eddig elvilegg szeretett,de ha meglátja azt a disznóólat,hát nemtudom...


Ti mit szólnátok?

Bár nekem ugysem fog,csak páromnak...

24/N


2011. máj. 28. 08:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem pedig van, és még sokan adják is alá a lovat, hogy a pasi a hibás, meg minden.

Pedig aki a lakására, az életterére ilyen igénytelen, az magára is.Ruhakupacokból hogyan tudsz felvenni mondjuk egy kivasalt holmit?Sehogy.Azt húzod fel, ami a legtetején van, és nem a leggyűröttebb.Enni úgy esztek, hogy odébb toljátok a kupit az asztal sarkán, hogy legyen a tányérnak hely?És csak azért mosogatsz, hogy ne lepjenek el a csótányok?Tiszta szégyen.

2011. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:
előttem sem volt ilyen példa,párom előtt sem,mégis ilyenek lettünk nah:)
2011. máj. 28. 10:28
 43/72 anonim ***** válasza:
74%
Szerencsés vagy.Zsák a foltját.
2011. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:

2 ing kivételével csak olyan riháim vannak amik vasalás nélkül sem gyüröttek...gyűlölök vasalni


kaját irtam,az az egyetlen aminél full tisztaság van és rend,arra finnyás vagyok

2011. máj. 28. 10:30
 45/72 anonim ***** válasza:
84%
Adj egy vasalót, vasalok én neked :D Ez kb. az egyetlen házimunka, amit ténylegesen szeretek is csinálni :))) Csak rossz a vasalóm :S
2011. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként amíg itt várod a válaszokat, addig simán rendet rakhatnál...
2011. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
86%
Hát nőként nem tetszene a dolog, de anyaként csak ezért nem utálnálak.
2011. máj. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 A kérdező kommentje:

"Egyébként amíg itt várod a válaszokat, addig simán rendet rakhatnál..."


melóhelyen vagyok,mint irtam,innen maximum szugerálhatom a dolgokat hogy másszanak a helyükre:)


további szép napot,5 perc múlva itt vannak értem

2011. máj. 28. 10:48
 49/72 anonim ***** válasza:
36%

Ó, hát még rendesen dicsekedsz az igénytelenségeddel, meg hogy némely válaszolót még űberelni is tudod a rendetlenségben (pl. eldobható tányér). Amúgy, ha már nem tudsz semmit csinálni (nem mintha akarnál) otthon, akkor innen milyen "segítséget" vársz? Megerősítést, hogy jó az, ahogy élsz? Hazugságot, amit az anyóséknak mondhatsz?

További ötleteket arra, hogyan érd el, hogy nálad is csótányok legyenek előbb-utóbb?

Együttérzést, mert "szegény" párod nem segít egy q...va nagy lakás takarításában, hanem inkább sörözik?

Szerintem inkább hanyagold a válaszadást is, mert értelme nem sok lenne, csak úgy, mint az eddigieknek.

2011. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
25%

Hát...a párom eddig melletted öngyilkos lett volna férfi létére:D:D:D

Eddig azt hittem, hogy én igénytelen és rendetlen vagyok, de azért mégsem, most hogy elolvastam a kommentedet. Én is egyetemista vagyok, nekem is vizsgaidőszak van, de ha most felállítanál nálam, max 2-3 db elől hagyott ruhát látnál meg füzeteket szanaszét...egyebet nem nagyon. Máskor meg ezt se...

A párom 21 éves, az albérletében olyan tisztaság van, hogy sokszor szégyellem a pofámat, hogy nálam miért nem olyan. Ezt úgy képzeld el, hogy az előszobájában 2 sor csempe van amire ráléphetsz cipővel, a többire nem szabad (csak a szülinapomon engedi meg, hogy körbejárjam:P). Bent a szobában csak házi-papucsban lehet járni ha véletlenül belerúgsz a szőnyegbe és feltűrődik szerinte már rendetlenség van. Ugyanabból a pohárból még vizet sem iszik kétszer, üvegbe nem iszik bele, enni, csak az asztalnál eszik. Ha egy morzsa lehullott azonnal felkapja mindkét szőnyeget, kirázza, felmossa a földet, vissza teríti. Múlt héten látogatták meg a szülei, én is ott voltam, hát az én ruháimon kívül elpakolni való nem volt (csak egy két szülők szeme elé nem való dolog...:D)

A fürdő mindig olyan, mintha akkor mostad volna ki...


Szóval szegény melletted meghalt volna. Velem nem az a gond, hogy rendetlen vagyok, hanem hogy lakótársaim sz.rnak bele, akkor egy idő után én is...


Kicsit kapd össze magad, mert így élni nem lehet...

21-L

2011. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!