Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztaságmániás fiús anyukák!...

Tisztaságmániás fiús anyukák! Mit szólnátok ha meglátnátok hogy ahova a "kisfiatok" jár egy lányhoz, az kupisabb a disznóólnál?

Figyelt kérdés

Kupis és rendetlen vagyok.De nagyon.Ruha itt,pohár ott,minden ahol épp leteszem.Párommal 4 éve együtt vagyunk,gyakorlatilag be van költözve hozzám,heti 1-1 napot a szüleinél van.Normális szülők,kb 2 havonta én is vagyok náluk.Még sosem hivtam fel őket,nem vendéglátásra alkalmas lakás (albi,nem saját),anyám is csak párhavonta jön,szörnyülködik is,hogy otthon se volt rend mig velük laktam,de itt végképp.

Páromat nem igazán zavarja,rendetlen ő is,ketten eszméletlen dolgokat művelünk,takaritani,rendetrakni egyikőnk se szeret,igy általában elmosogatva van csak,és szemét kidobva hogy nehogy meglepjenek a csótányok.Plussz porszivozva 3-4 hetente.

Ma megyünk szüleivel el,de mivel én melózok délelőtt,igy felvesznek és útközben felvesszük a cuccaimat.Erre párom mondja reggel hogy anyukája ugyis kiváncsi hogy hol él a kisfia...

Eddig elvilegg szeretett,de ha meglátja azt a disznóólat,hát nemtudom...


Ti mit szólnátok?

Bár nekem ugysem fog,csak páromnak...

24/N


2011. máj. 28. 08:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim válasza:
79%

Szerintem az anyós kedvéért érdemes kitakarítani (persze ha időben szól). Amúgy pedig mondd meg nekik, hogy nagyon pici a lakás, annál nagyobb a zsúfoltság, nem vendégeskedésre való.

Végül pedig ha ti így érzitek jól magatokat, akkor ne hagyd, hogy mások beleszóljanak az életetekbe (amíg másokat nem zavartok).

2011. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 A kérdező kommentje:

igazából eszembe nem jut hogy meló után még nekiálljak takaritani...főzök,kajásat elmosogatjuk,mert kajára finnyás vagyok,és ennyi

utána már azt a 2-3 órát nincs kedvem még takaritással tölteni,mindig van jobb dolgom,páromnak is.

Hétvége detto,főleg igy vizsgaidőszban

2011. máj. 28. 09:14
 13/72 A kérdező kommentje:

én jól érzem igy magam,tudom mit hol találok,párom is,kit zavarnánk (kosz és csótány lenne mint a felső szomszédnál aki miatt muszáj volt a szellőzőket eltömiteni,akkor ok...de igy csak rendetlenség van)


áhh,leszarom,max nem jön többet,vagy felajánlja hogy elmosogat (anyám nekiállt elmosogatni meg ablakot mosni amikor csak párom volt otthon és ők szólás nélkül beállitottak)

2011. máj. 28. 09:17
 14/72 anonim ***** válasza:
73%
Azt mondanám a fiamnak, hogy nálad találhatott volna igényesebb,pedánsabb nőt is. És többet erről nem beszélnék se vele veled meg pláne nem. Az egy dolog, hogy nekem nem tetszik, szerencsére nem nekem kell veled élnem. Csak attól félnék, hogy nehogy tőled legyen gyereke, mert ott elszabadulna a pokol.
2011. máj. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sz@rd le. Én azt tenném! Nem volt rá időd és kész. Nem tartozol elszámolással senkinek ha már önálló vagy.
2011. máj. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
87%
Legalább nem lesz gondod a hívatlan vendégekkel XDDD
2011. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
68%
Ja és csak közlöm, hogy az nem feltétlen tisztaságmánia ha nálad valaki pedánsabb. Az a normális.
2011. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
60%

No...

Szerintem itt nem ezzel az egyszeri látogatással van probléma.

Tényleg nem a legjobb benyomás, ha rendetlenség van, bár nekem az egy fokkal elfogadhatóbb, mintha kosz van. (Szintén két kisgyerekkel, egy baromi nagy kerttel, nálam is csak elvétve - lefektetés után fél órát - van rend, egyébként szalad az egész ház. DE! tisztaság van.)


Itt az a gond, hogy tudod, hogy kupi van, és téged is zavar bizonyos szinten. Mondjuk, ha valaki váratlanul felugrik, szégyelled a dolgot. Ez már azért jelent valamit.

37 nm két felnőttel tényleg nem akkora, hogy ne lehetne rendet tartani. Hétvégén egy fél délelőttöt rászántok, és tisztaság meg rend van. Nem az anyós miatt legyen rend, hanem nektek.

Amúgy nem tudom, mi lehet a kupi....

Nálunk ez a szétszórt rajzokat, a váratlan helyekről előbukkanó ceruzákat, a földön szertehagyott kisautókat, a lefagyizott, és szőnyegre dobott ruhát jelenti, a szétdúlt ágyneműt, meg a 63488552 darabra széttépett kenyérhéjat és ötletesen eldugdosott kakaós bögréket jelenti. A fürdőszobában általában rend van, ott nem lehet játszani. :)

Nálatok igazból a ruhán, az edényeken kívül nincs is nyúlva semmihez. Valamit elveszel, visszateszed a helyére. Ennyi.

Hetente egyszer kis portörlés, egy porszívózás, ágyneműcsere, és kész is gyakorlatilag a rendrakás.

2011. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:
félhet attól,mert bár nem most,de tervben van egy baba,csak előbb be akarom fejezni a másoddiplomát és találni egy olyan céget ahonnan elmehetek gyedre és vissza is várnak
2011. máj. 28. 09:21
 20/72 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj, de ha saját magatokat nem tudod rendben tartani, akkor egy gyereket hogy tudnál???

Egy kisbabt nem lehet ilyen ganédombon nevelni.

2011. máj. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!