Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szét omlott a családom?

Szét omlott a családom?

Figyelt kérdés

Tudom h nem itt kéne de már nem látok más lehetőséget a tanács kérésre!

Hatalmas nagy gondom van :( 18 éves lány vagyok...

És az a helyzet h összeomlott a családom romokban az életem az apám miatt és nem tudom mit tegyek :'(

A helyzet a következő az elmúlt fél évben nagyon nagy családi balhék viták vannak nem kis dolgok miatt ...

Kiderült h apám 20 év házasság után megcsalta anyum 3éven keresztül ami most derült ki... pénzt nem rak ki a számlákra pedig dolgozik...és anyum 1fizetésből tart el engem és az öcsémet(12éves).. mivel én még tanulok és most készülök az érettségire ha akarnék se tudnák elmenni dolgozni mert nem bírnám az iskola mellett... nem a pénz érdekel engem de teljesen megértem édesanyám hogy egy fizetésből nem bírja el sok a számla kell a kajára is a pénz....

De ami engem most a legmélyebben érint az az hogy apám egyik barátnője 18 éves fiatalabb mint én és a volt osztály társam... nagyon fáj és rettentően szétszakít belül ez a tudat ... van neki egy másik barátnője is ő 46 év körüli apám meg 42... még az idősebb nő miatt nem is lennék ideges de az a fiatal kis.....:@ Az is fáj h a saját gyerekeit nem vitte el sehova 18 éven keresztűl de tényleg sehova se kirándulni se étterembe se semmi mert nem nagy kívánság ez ha 3havonta 1* pl el vitt volna minket .. de ezt a kis csajt meg nyaralni elvitte 4napra külföldre...étterembe viszi majdnem minden este és rettenetesen fáj

Nagyon sokszor a szemembe hazudott már apám és lebukott előttem h felhívtam merre van és azt mondta dolgozik miközben azzal a kis csajjal volt... volt olyanra is példa h nekem keltet be menni a kocsmába érte mert részeg volt és az a kis ribanc vele volt... és haza meg nem jár olyankor .. és anyám nem tudott mind ezekről ... soha nem volt jó a kapcsolatom az anyámmal világ életemben apás voltam de most h senkim se maradt nagyon nehéz:s tudom számíthatok anyámra de nagyon fáj h lelkiekben össze törtem a saját édesapám miatt és idegileg teljesen össze omlottam :S Szeretnék tanácsokat kérni mit tegyek vagy mi a véleményetek a helyzettel kapcsolatban és előre is köszönöm! Nagyon elvagyok keseredve:'(

Mi előtt kapnám azokat a kommenteket h sajnáltatom magam/magunkat köszönöm de nem kell! mert tanács kérés céljából tettem ki a kérdést nem azért h megsajnáljanak azzal nem leszek előrébb :/


2011. máj. 28. 10:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ja és hallgass az előttem szólóra (11:36)
2011. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!