Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák! Rosszul esik/esne, ha...

Anyák! Rosszul esik/esne, ha a lányotok nem (lenne) nőies?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Ha elmegyünk vásárolni, anyum mindig mondja, hogy nézd milyen szép cipő, nem tetszik ez a póló, stb... És látom, hogy szar neki, amikor végül megint tornacipőt választok. Ő sem öltözködik nagyon nőiesen, de látom, hogy ez rossz neki, mert szerinte egy fiatal lánynak nem így kell öltözködni. Én úgy vagyok vele, hogy 1; nem ő veszi fel, 2; ha meg is vennénk valamit csak az ő kedvéért, de nekem nem tetszene, úgy sem venném fel soha.


Nektek ez milyen érzés? Foglalkozik egyáltalán ilyennel más is, vagy csak ő ilyen?

(Bocsi, hogy hosszú lett.)


2011. máj. 28. 15:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem esne rosszul.Te hordod,neked kell hogy tetszen.
2011. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki abba öltözködjön, ami jólesik neki! Nem lehet megerőszakolni a személyiséget. Főleg kamaszkorban eléggé rendben van ez a fajta öltözködés lányoknál, a legtöbbjük ki is növi.
2011. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:48

Bocsánat, joghallgató lettem, ha így jobban megfelel. :)

2011. máj. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%
.
2011. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
Határozottan :) (nem a kérdésre, hanem az egyetemista csajnak :) )
2011. máj. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is mondogatta anyum hogy próbálja nőiesebb lenni, mert pár éve mindig csak feketébe jártam, 2× akkora pólókba, metál ruhákba, meg ilyenek..ha említette mindig bevágtam a durcát :) Valamilyen szinten azért is változtam meg és lettem nőiesebb, hogy meg tudjak felelni nekik (hülye dolog, sajnos ez van velem), mert mindig "kísértett" az hogy lehet ők egy szép nővé érett lányt akarnak látni nem egy..ilyet mint én.

18/l

2011. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
52%
Csak jót akar neked, hogy csinos légy (a saját felfogása szerint). Pár év, benő a fejed lágya, és csajosabb leszel, csak győzze kivárni:D
2011. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha mindig alkalomhoz illően öltözik, akkor nem. Gondolom esküvőre, színházba nem tornacipőben mész.
2011. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
79%
Az én anyukám sosem problémázott ilyenen. Bár mondjuk én szeretem a nőies cuccokat, de főleg kamaszkoromban voltak fura cuccaim is - de akkor se szólt semmit,mikor deszkás cipót vettem. Húgomnak meg rocker időszaka volt - együtteses bő pólók, csupa fekete holmi, bakancs - de anyukám ezt is szó nélkül tűrte. Persze mára már mindketten kinőttük a hóbortokat és "normálisan" öltözünk :) Bár a húgom a mai napig nem húz magassarkút, csak különleges eseményekre, de anyukám ehhez már hozzászokott.
2011. máj. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%
Erősítem a metálosok táborát: húgommal kb 5 éven keresztül mást sem hordtunk, mint bő zenekaros pulcsikat és oldalzsebes férfigatyókat, bakancsot, bőrkabátot.. Persze kifejezésre juttatta nemtetszését (eleinte), aztán megszokta. Abba sem nagyon kötött bele soha, hogy milyen zenét hallgatok, kikkel barátkozom, hova mászkálok..:) Mostanra az öltözködést kissé nőiesebbre vettem, de az ízlésünk még mindig ég és föld, éppen ellentétes színeket, mintákat, szöveteket és szabásokat szeretünk és utálunk.. xD Szóval nem mondanám, hogy rosszul esik neki, már réges régen megszokta.. Ha te nőiesebben akarnál öltözni, akkor sem feltétlen ugyanaz tetszene, mint ami neki, nálatok is egyszerű ízléskülönbségről lehet szó szerintem..:)
2011. máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!