Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák! Rosszul esik/esne, ha...

Anyák! Rosszul esik/esne, ha a lányotok nem (lenne) nőies?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Ha elmegyünk vásárolni, anyum mindig mondja, hogy nézd milyen szép cipő, nem tetszik ez a póló, stb... És látom, hogy szar neki, amikor végül megint tornacipőt választok. Ő sem öltözködik nagyon nőiesen, de látom, hogy ez rossz neki, mert szerinte egy fiatal lánynak nem így kell öltözködni. Én úgy vagyok vele, hogy 1; nem ő veszi fel, 2; ha meg is vennénk valamit csak az ő kedvéért, de nekem nem tetszene, úgy sem venném fel soha.


Nektek ez milyen érzés? Foglalkozik egyáltalán ilyennel más is, vagy csak ő ilyen?

(Bocsi, hogy hosszú lett.)


2011. máj. 28. 15:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
82%

ne viccelj már! ennyi idősen én is zenekaros pólóban, bakancsban, fekete bő nadrágban jártam.

szegény anyám már el volt keseredve, h ilyen vagyok, de soha, ismétlem soha nem szólt bele az öltözködésembe.

egy idősebb kolleganője vígasztalta, h az ő lánya is ilyen volt, majd kinövöm.

és láss csodát, kinőttem :D

igaz, ma sem vennék fel tűsarkút vagy szoknyát, de szűkebb, csinos nadrágban, és alkatomhoz illő felsőkben mászkálok.


egy ruhát viselni is tudni kell. lehet, hogy azt gondolja, h jól állna rajtad egy virágos kis top vagy magassarkú, de ha te abban nem érzed jól magad, akkor az önbizalmad is csökken. majd nőiesedsz. nem kell ennyi idősen úgy kinézni mint egy üzletasszony! :P

2011. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Az enyémet nem zavarja, állítása szerint ő is ilyen volt, de részben kinőtte és a végeredmény "köztes" állapot lett.
2011. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!