Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lenne tanácsos tennem?...

Mit lenne tanácsos tennem? Adjak esélyt a kapcsolatnak vagy ne? Testi bántalmazás, de ígéret a változásra! (Többi lent)

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt a barátommal, sok időt vagyunk együtt, albérletben lakik így sokat vagyok nála! Alapjába véve elvagyunk egymással, és figyelmes velem, meg kedves! Bulikon ha iszik agresszívabb természetű és legutóbb elég durván bántalmazott! A szüleim pár napja találkoztak vele, de azt mondták hogy ez a fiú nem hozzám való, azt látják rajta hogy agresszív típus lehet, én mindent tagadtam! Azt tanácsolják hogy hagyjam ezt a kapcsolatot!


21/L


2011. máj. 30. 15:39
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
bocsi de neked nincs eszed 21 eves fiatal lany vagy es lekotned magad egy pszhioval.megvarod amig korhazba tesz .en 23 eves vagyok de ha a parom egyszer is hozzam nyulna ugy ott hagynam mint a szart.egy ember gyerek kisfiu tanulja meg hogy a no nem kapca rongy,ha most nem hagyod ott kesobb meg nem is tudod majd meg ha akarnad sem.ha csak o nem talal maganak egy masikat.
2011. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
94%
Megkerdezhetem, hogy a battya, a rokonai, akikkel jo kapcsolatot akarsz, ezert olelgetted oket, ok mit csinaltak? Neztek, mig Ti megtepitek egymast? Hagyd ott, es Te se kezdemenyez semmi verekedest.
2011. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Ez már távolabb volt a helytől ahol a többiek voltak! Egy barátja volt ott, vele mentem utána! Eleinte a barátja is mondta a barátomnak hogy ne bántson, de egy idő után már mellette állt! Szerintem félt ő is és nem mert ellene lenni!
2011. máj. 30. 17:15
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy a férjemmel külön mentünk bulizni és valószínűleg az illuminált állapot miatt összekombinált magában valamit és féltékenységi jelenetet rendezett. Tudod mi volt a "legdurvább" megmozdulása, miközben részegen azon fortyogott, hogy biztos megcsaltam?

"Szerintem azért mentél oda, mert XY is ott volt és biztos le akartál feküdni vele!" Mindezt ingerülten mondta, hadonászott (gesztikulált), de hiába állt fél méterre tőlem, egy ujjal se nyúlt hozzám, csak mérgesen ráncolta a szemöldökét.

Viszont ezért is olyan lelkiismertfurdalással kért másnap bocsánatot, mintha legalábbis elvert volna.


Ez személyiség kérdése, aki nem agresszív, abból semmi nem hozza elő, maximum kiabál egyet, de NEM ÜT. Ez nem a "hibáztam" kategória. Hibázni lehet úgy, hogy udvariatlan, figyelmetlen vagy, meggondolatlanul megbántasz valamit. Ott mérlegelhető megbocsátás, mert BELEFÉR. De ebben az esetben NEM FÉR BELE és hosszútávon a testi épségedet és az életedet kockáztatod!

2011. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

EGY HÓNAP után csinál ilyet? És Te 21 éves vagy? Mi a fenén gondolkozol, úgy mégis? Soha többet ne lásson Téged ez az alak, ennyi! Van 5000000 másik pasi a világon, én nem értem, min gondolkozol, és miért nem dobtad még ki...


Egy hónap után még pláne a tenyerén kéne hordoznia.


Másik: az alkohol nem magyarázat, az én párom is iszik néha buliban, de olyankor csak még jobban ölelget, puszilgat. Az alkohol nem "személyiségátalakító varázsital", hanem MÁR MEGLEVŐ tulajdonságokat hoz ki. Az én párom pl. megihatna egy vödör vodkát, akkor se bántana. (míg az egyik exnek, aki bántott, ital se kellett mindig...)

2011. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a válaszokat.


Ha egy kapcsolat már így kezdődik, én nem látom értelmét. Ha valaki ilyen,most tényleg erre akarod az energiádat pocsékolni, hogy megváltoztasd, ami nem egy jó kezdet, és nem is szokott sikeres lenni ?!

Ha meg nem akarod változtatni, akkor elfogadnád ezt a szituációt ? Nem lehet ennyire vak a szerelem, mint ahogy te is látod, csak a fejed a homokba akarod dugni.

Inkább a szüleiddel fogsz majd emiatt sértődősködni esetleg, letagadni magyarul lefele csúszni, mikor te is pontosan tudod, hogy tök igazuk van ?!

Ne hagyd magaddal ezt tenni egy idegen ne húzzon már le légyszives. Hallgass az eszedre, és szüleidre, akik csak jót akarnak ezt te is tudod ! És jól látják ezt is tudod !

2011. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de te teszed féltékennyé ( néhányszor ölelgetni a bátyját) aztán te kezded el ütni őt, amire visszaüt és verekszetek.

Hát te sem vagy semmi . Csak úgy lehet jóban lenni a családdal, ha néhányszor egy beszélgetés alatt megöleljük. Te most viccelsz ? Neked is van temperamentumod, lehet össze is illetek, de ettől függetlenül nem hiszem, hogy jó ötlet ezt a kapcxsolatot fenttartani.

És ne adj okot (ha nem is hogy bántson fizikailag) de hogy megbántsd akit szeretsz ilyen fura hozzáállásal, hogy jóban lenni ölelgetni normális, mert nem az. Kicsit gondolkozz el ezen.

2011. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Te olyan vagy nőben mint a pasid férfiban.

Zsák a foltját megtalálta, de akkor is szakítsatok.

2011. máj. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap után megvert? És még kérded mit tegyél? Ha mazohista vagy, maradj, de akkor ne panaszkodj. Te se gondolod komolyan hogy soha többet nem fog inni. És ha nem fog? Csak 5 év múlva, de akkor megver téged is meg a gyereketeket is. Nincs bocsánat erre. Tegye jóvá, de ne veled. Legközelebb ne kezdjen verekedni az ujabb kapcsolatában, ez az esély jár neki, semmi más.
2011. máj. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!

[link]

2011. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!