Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lenne tanácsos tennem?...

Mit lenne tanácsos tennem? Adjak esélyt a kapcsolatnak vagy ne? Testi bántalmazás, de ígéret a változásra! (Többi lent)

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok együtt a barátommal, sok időt vagyunk együtt, albérletben lakik így sokat vagyok nála! Alapjába véve elvagyunk egymással, és figyelmes velem, meg kedves! Bulikon ha iszik agresszívabb természetű és legutóbb elég durván bántalmazott! A szüleim pár napja találkoztak vele, de azt mondták hogy ez a fiú nem hozzám való, azt látják rajta hogy agresszív típus lehet, én mindent tagadtam! Azt tanácsolják hogy hagyjam ezt a kapcsolatot!


21/L


2011. máj. 30. 15:39
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan nők akik benne maradnak egy ilyen kapcsolatba kissé kodependensek egy pszihológusom szerint.Alacson az önértékelésük,alárendeltséget éreznek a férfi mellett és természetesnek is veszik szóval nem feministák.Egy feminista gondolkodású nővel nem kezd ki ilyen pasi úgymond szóba sem áll vele.Mert az ilyen kapcsolatokban a férfi és a nő részéről is probléma van és az ilyenek vonzzák egymást.Olvasd csak el a Miért marad??? című kiadványt.Leírja részletesen(38-39. old)mi az oka az erőszaknak,milyen a személyisége,mentalitása a bántalmazott nőnek és erőszakos társának.
2011. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért állsz szóba olyannal aki iszik.Ahhoz,hogy valaki olyan szituba kerüljön mint te ahhoz kell egy bizonyos táptalaj is.
2011. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 felafejjel válasza:
Nagyon jó, hogy ilyen őszintén leírtad, hogy mi történt. Az meglepett, hogy te megütötted a pasit...Mindenesetre ez annyiban változtatja a szememben a dolgokat, hogy én a helyedben nem csak szakítanék gyorsan, de kérnék lelki segítséget, akár elmehetnél pszichológushoz, mert így nagy eséllyel nem lesz egészséges, boldog párkapcsolatod. Ha ez a kis verekedés egy kamaszos, buli hangulatú teátrális jelenet volt, akkor még ki lehet nőni. Ha nem, akkor tényleg jó dolog lenne megtanulni jól kommunikálni, érvényesíteni önmagadat helyesen, ebben szerintem mindenkinek gyengesége van, de tanulható. Én is tanulom.
2012. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Bátyját ölelgeted, őt lepofozod, idejössz sirni...megérdemelted. Riba.nc
2013. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!